reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
A my jesteśmy już nawet gotowi na wyjście ze szpitala :D
a4bcc41009915c5952c9d6eab6309725.jpg
 
Jasmina wlasnie tak sie zastanawialam czy jest sens cos z nimi robic, ale moze bez przesady z czystoscia :)

Itucha jakie postepy! :) zazdroszcze. I oczywiscie pojawiaja niezastapione woreczki :)
 
o proszę Ernest gotowy na wyjście już. Mój mąż zabronił mi wręcz szykować ubranko na wyjście ponieważ stwierdził że przecież on odróżnia pajaca od śpiochów itp i ubranie dostosuje do warunków pogodowych w dniu naszego wyjścia. Nie mam sumienia mu się sprzeciwić bo widzę że ma radochę z tego że już wie jak zajmować się niemowlakiem.
 
reklama
Mój też by wiedział pewnie co wziąć, bo to rozróżnia, ale problem w tym, że musi wiedzieć gdzie to leży. On woli żeby było naszykowane i wszystko ma leżeć w jednym miejscu żeby nie szukał.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry