reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
Kania, bo widze, że nasze pierworodne są w podobnym wieku - myślisz o taki wspólnym łóżeczku dla nich? Bo u mnie Wojtus w nocy śpi tak, że zasypia w jednej pozie, o 1 w nocy jest ułożony zupełnie inaczej, a 7 rano wisi gdzieś na skraju łóżka trzymając się chyba tylko na Bożej chwale....Musimy mu kupić jakieś nowe łożko - już takie "doroślejsze" tzn nie dziecięce, ale kompletnie nie wiem co, żeby mi się dziecko notorycznie nie budziło na podłodze. Więc pewnie piętrowe odpada... Myślałam też o wspólnym łóżku, ale na dobrą sprawę, jak urodzę dziewczynkę, to chyba tak będzie trudno trzymać ich w jednym podwójnym łożku...
 
Ulkan są takie, które można rozdzielić na dwa osobne łóżka, i pewnie takie będę kupowała. Oliwia też w różnych pozycjach się budzi, często siada i kladzie się po drugiej stronie. Na początku będę podkładać poduchy żeby miała miękkie lądowanie a potem to na pewno się przyzwyczai. A To maleństwo póki co będzie spało wtedy w łóżeczku a jak osiagnie swój "doroślejszy wiek" to rozłoży się takie drugie i będa mieli osobne :-) http://allegro.pl/lozka-lozko-pietrowe-dla-dzieci-junior-b-promocja-i2563340694.html
 
Dzięki - skoro da się to łóżka rozdzielić to faktycznie jest to dobry pomysł. Ja myślałam początkowo, żeby 1/3 pokoju zrobić na podeście i tam umieścić drugie łóżko, plus jakiś parawan, czy coś w tym stylu. Ale jak przedstawiłam mężowi plan mojej inwestycji to zbladł i już przez dalszą część wieczoru nie podejmował tematu;)
 
reklama
Ulkan, Kania Wy już dzieciaczki w "dużych" łóżkach kładziecie??? U mnie Szczepcio nadal w łóżczeku i póki co tak zostanie, raz na próbę położyłam go na materacu 2m na 2m i po godzinie już był na podłodze. Mój plan na razie to Kruszynka będzie albo na początku spała w koszyku
coś takiego już mam
Buy Mamas & Papas - Millie & Boris - Moses Basket from our Moses Baskets range - Tesco.com
albo kołyskę kupimy, i w sumie taką opcję bym wolała bo ten koszyk by wtedy na dole stał, super się sprawdzał tak przy Szczepciu
Patrycja ja mam taakie łóżeczko albo bardzo podobne i jestem zadowolona, co do przewijaka brałam pod uwagę taki jak pokazujesz ale w końcu kupiłam drewniany, łatwiej dbać o niego a poza tym jak dziecko większe to ten materiałowy nie jest taki stabilny, teraz już Szczepcia na takim na pewno bym nie przewijała.
Jeśli chodzi o wózek to mam po Szczepciu taki dokładnie:
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: BOLDER SD New Ecoline (4w1) kolekcja 2012 - wózek głęboko-spacerowy + fotelik Maxi Cosi CABRIO FIX + torba pielęgnacyjna GRATIS
ma wielką gondolę, można wpiąć w ramę fotelik samochodowy co jest super wygodne, zwłaszcza że do fotelika mam też budkę i osłonkę na nózki więc nawet jak pogoda nie najlepsza to było ok, no i co ważne dla mnie to specerówkę można przodem i tyłem wpinać, my bardzo szybko się przerzuciliśmy na specerówkę właśnie ale Szczepcio na początku zdecydowanie wolał jeździć odwrócony w moją stronę a i ja się lepiej czułam mając na niego oko cały czas.
Ja dla Szczepka wyprawkę zaczęłam kompletować ok 8miesiąca ciąży i pewnie teraz uzupełniać też zacznę dość późno. Na pewno teraz bardziej poszaleje, bo dla pierwszego dziecka to i tak ogromna kasa poszła na podstawowe rzeczy, teraz te największe i najważniejsze mam
 
Do góry