reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyrostek płci

Lolek16

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Marzec 2019
Postów
36
Witam. Mam takie pytanie. Czy którejś z was ginekolog powiedział że będzie chłopiec najprawdopodobniej. wnioskowal z wyrostka. Czy którejś się jednak pomylił? I okazało się że jednak dziewczynka?
 
reklama
Rozwiązanie
U mnie w pierwszej ciąży ten wyrostek dzidzi był taki duży, że partner jak zobaczył to twierdził że syn na pewno. Ale za dużo na internecie się na oglądałam i wyglądał na dziewczęcy, taki leżący był, skierowany w dół i ginekolog potwierdziła właśnie wtedy że dziewczynka. :) Pomyłki nie było na szczęście. :)
Witam. Mam takie pytanie. Czy którejś z was ginekolog powiedział że będzie chłopiec najprawdopodobniej. wnioskowal z wyrostka. Czy którejś się jednak pomylił? I okazało się że jednak dziewczynka?
Hej, u nas do połowkowych był chłopak.. .A na po połowkowym właśnie okazało się, że dziewczynka i tak już zostalo:-)
 
U nas to była w ogóle ciężka sytuacja, bo jak przystało na babę na każdym badaniu skrzętnie się zasłaniała:-) i na dobrą sprawę to, co lekarz brał za wyrostek, wskazujący na chłopca to mogła być pępowina:-)
 
U nas to była w ogóle ciężka sytuacja, bo jak przystało na babę na każdym badaniu skrzętnie się zasłaniała:-) i na dobrą sprawę to, co lekarz brał za wyrostek, wskazujący na chłopca to mogła być pępowina:-)

Aaa rozumiem :) czyli w sumie nie ma się co sugerować tym tylko czekać :) szczerze mam już córcie, ale nastawialam się na drugą córeczkę i wszystko na to wskazywało.. Dopóki nie poszłam na usg w 14 tygodniu gdzie dowiedziałam się że prawdopodobnie syn, trochę byłam rozczarowana.. Może przez to że się nastawialam, takie miałam przeczucie i stosunek 3 dni przed owulacja.. I ogólnie czułam się i jadłam to co z pierwszą córka i może to mnie też tak utwierdzilo.. Nie wiem ciężko mi się przestawić, nic tylko czekać :)
 
U mnie w pierwszej ciąży ten wyrostek dzidzi był taki duży, że partner jak zobaczył to twierdził że syn na pewno. Ale za dużo na internecie się na oglądałam i wyglądał na dziewczęcy, taki leżący był, skierowany w dół i ginekolog potwierdziła właśnie wtedy że dziewczynka. :) Pomyłki nie było na szczęście. :)
 
Rozwiązanie
Do góry