reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyrostek płciowy - płeć

BP190

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Październik 2020
Postów
182
Hej 🙂
Na ostatniej wizycie ginekolog zasugerował płeć na podstawie wyrostka płciowego. Oczywiście zaznaczył, że nie jest to na 100%, ale wstępnie widzi dziewczynkę ❤️
Czy Wy też to widzicie?
Czy u którejś z Was był taki przypadek, że wyrostek też był poziomy względem kręgosłupa (dziewczynka), a już na kolejnych badaniach odstawał do góry i był jednak chłopiec?
P.S - na samą myśl o córeczce, bardzo się podekscytowałam 🙂🥰
 

Załączniki

  • D415FF06-7AAF-4DD9-870C-63117106228E.jpeg
    D415FF06-7AAF-4DD9-870C-63117106228E.jpeg
    2,5 MB · Wyświetleń: 545
  • E744A304-E29E-4609-BB80-1C423F0E0E7F.jpeg
    E744A304-E29E-4609-BB80-1C423F0E0E7F.jpeg
    291,4 KB · Wyświetleń: 281
reklama
My co prawda w 13+6 już mieliśmy pewność, że chłopak ale u Ciebie wygląda na dziewczynke. Czy się może to zmienić? No pewnie tak, na tym etapie jest dość wcześnie. O ile chłopakom już nic nie odpadnie to zawsze może zdążyć coś wyrosnąć 😂
 
Skierowany w dół oznacza dziewczynkę i tak to wyglada u ciebie , ale lekarzem nie jestem mi w 12+5 powiedzieli ze 100%chlopak i tak zostało.
Co by nie było gratuluje 😍 oby zdrowe było a reszta nie jest już taka ważna 😁😁
 
Hej 🙂
Na ostatniej wizycie ginekolog zasugerował płeć na podstawie wyrostka płciowego. Oczywiście zaznaczył, że nie jest to na 100%, ale wstępnie widzi dziewczynkę ❤️
Czy Wy też to widzicie?
Czy u którejś z Was był taki przypadek, że wyrostek też był poziomy względem kręgosłupa (dziewczynka), a już na kolejnych badaniach odstawał do góry i był jednak chłopiec?
P.S - na samą myśl o córeczce, bardzo się podekscytowałam 🙂🥰
U mojego dziecka wyrostek wyglądał tak samo i mam wymarzoną córeczkę 🌸💗
 
Oj tutaj bym polemizowała. Mam znajomych co przy porodzie dowiedzieli się,że dziewczynka. Przez całą ciążę miał być chłopak.

Nie wykluczam, że są takie sytuacje. U nas żaden z lekarzy nie miał żadnych wątpliwości i mamy cała galerie malych penisków i póki co nic sie nie zmienia
 
U mnie była taka sytuacja, ze na pierwszych prenatalnych doktor mówił, ze ewidentnie chłopiec, pamietam ze na kolejnej wizycie nie było widać, bo tak maluszek był ułożony, na połówkowych okazało się ze dziewczynka😀 i tak już zostało:)
 
Hej 🙂
Na ostatniej wizycie ginekolog zasugerował płeć na podstawie wyrostka płciowego. Oczywiście zaznaczył, że nie jest to na 100%, ale wstępnie widzi dziewczynkę ❤️
Czy Wy też to widzicie?
Czy u którejś z Was był taki przypadek, że wyrostek też był poziomy względem kręgosłupa (dziewczynka), a już na kolejnych badaniach odstawał do góry i był jednak chłopiec?
P.S - na samą myśl o córeczce, bardzo się podekscytowałam 🙂🥰
Z którego t.c. są to zdjęcia?
 
reklama
Do góry