reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Sun to całkowicie normalne :-) ja od początku Michałowi jak był w brzuchu śpiewałam, opowiadałam o świecie a nawet czytałam książki :-D tak się już tworzy więc między mamą a dzieciątkiem - piękna rzecz!
 
reklama
oj dziewczyny uparciuch z niej i to jaki, i jak uwielbia matkę kopać ojjj w ogóle urodził ktoś po terminie?czy tylko ja mam takie szczęście...
ahh może paczuszka przekona małą żeby wyłaziła he he a mój adres mają Neciuszka i Fasolka jak coś:)
 
ludzie ona zwariowała... zamiast brzuch mi opadać to ta łobuziara pacha się do góry:szok:
a u Nas od 2 dni teściowa pali w centralnym iiii jest koszmar, okna pootwierane i zdechnąć idzie... jak tak będzie przyjdzie mi nawilżacz powietrza kupić bo nie ma czym oddychać:(
 
Necia bardzo możliwe że mała ma refluks... często ostatnio problem z maluchami... Daj znać co lekarka powiedziała!


Sun
oj tak... te ceny badań są zabójcze... :-(



Sleepy
artykuł czytałam... to jest właśnie nasz system... daje się tyle kasy rodzinom zastępczym a wystarczyła by połowa żeby dzieci mogły sie wychowywać w domu...


Fasolka
ależ żeś się obłowiła! :-D Obejrzałam wszytko! Super ciuszki! :-)



Natkusia
jeju współczuję choroby... :-( ja już jedną chorobe małego przerabiałam.... oj biedny był wtedy...





Idę teraz zająć się moim dzieciem i domem! Zajrzę wieczorem do was :-D
 
no ja takie zwykłe też mam ale on sekund 5 i suche, mąż trochę smarka i kiepsko mu się oddychało wczoraj to ręcznik mokry kładłam bo by się zamęczył:(
 
hej hej, sprawdzam czy miq jest i widze ze sie na porodówke nie spieszy :-), ja tak na chwile bom za długo spała, a moje dziecko ma jakiś dzisiaj senny dzień, do najpierw spała od 21-6.45, zjadła mleczko 7.15-10 tej zjadła kleik z owocami i teraz znowu spi :-D tylko brać sie za robote w domu a tu mi sie nie chce,

necia: a co to Małgonia chora, bo tylko zerknęłam na wpis fifkai ze coś do lekarza idziecie ?

moja Adusia w czapie od amalfi , troszke za duza ale wole taką bo będzie miała jak juz zacznie chodzić na wiosnę
 
Ostatnia edycja:
lamiav no ja bym się chętnie wybrała na tą porodówkę ale dziecko nie współpracuje he he:-D

o matko ale świetnie wygląda he he
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry