reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

paluszek ja kaszy mannej wogule nie podawałam. Tzn tek ekspozycji nie robiłam bo mi pediatra odradziła. Mała je wszystko i nic jej nie jest.
fifka tyś niegrzeczna dziewczyno tak męża uszkodzić ;) Jak przeczytałam o tej dziewczynce to mi się włos zjeżył.. Normalnie szok!!! Myślałam, że to już się nie zdarza.
Jeśli chodzi o te wydatki to piszecie o tej stronie co myślę?? Bo też coś czytałam i nie wiem czy to to ;-)
Moje dziecie dzisiaj spało od 20 do 8 rano ale żeby nie było tak pieknie od 2 prawie cały czas z cycisiem w zębach a jak jej wyjmowałam to odrazu się budziła. I jak wstała to chciałam ją nakarmić i UGRYZŁA MNIE W SUTEK!!! Tak, że się krew polała, a jaki usmiech miała przy tym!!
 
reklama
Jestem :) mała śpi... ciekawe jak długo.

Necia- ja Kali dawałam piętkę od chlebka tak po 4 miesiącu, coś tam memlała, ale nie ugryzła, fajnie sobie masowała dziąsła. Chrupki memlała po 6 miesiącu. Teraz to zjada kilka tych długich dziennie kukurydzianych. A bułkę to potrafi zjeść nawet pół :) zresztą robiłam Jej z początku bułkę na mm, więc się przyzwyczajała :)

Ja kocham pajacie na noc, bo Kalina się bardzo odkrywa i jak tylko czuje kołderkę to pac i kopie.
 
neciuszka chrupki tak około 6 m-ca i biszkopciki rozmoczone a teraz już do łapki. Bułki do raczki nie dałam do tej pory (mam shize że się udławi) ale rwę malutkie kawałeczki kanapeczki i daję jej do buźki, wcina aż miło.. Oj bolało.. Pamietam jak czekałam aż będzie miała ząbki, teraz już się z nich tak nie cieszę :)
 
właśnie skończyłam pampersowego torta, chceta zobaczyć?
 

Załączniki

  • DSC_0167.jpg
    DSC_0167.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 19
Fifka Ewice pewnie chodziło o taką ekspozycję na gluten jaką mi zalecono czyli po ok 1 łyżeczce manny przez ok 2 miesiące. Ja mam podobne zdanie na temat żywienia, czasem jak się zaczytam w tych wszystkich poradach (najczęściej sponsorowanych przez jakieś koncerny) to myślę sobie, że świat na głowie stanął tyle teraz wymyślają na temat żywienia w ogóle, już nie wspomnę o żywieniu niemowląt, a otyłość i inne choroby rosną w zastraszającym tempie... staram się zachować umiar, czasem boję się jednak, że zrobię małej krzywdę...Ja uwielbiam mannę, czesto jem sama i mnie korci by Ninie też robić jakieś normlane porcje, chyba się skuszę:)
A coś ty mężowi zrobiła, bo ja szukam w postach i znaleźć nie mogę?:):confused:
 
reklama
Do góry