reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysypka na ciele

Magda_lena24

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2017
Postów
114
Witam, córka ma 4 tygodnie karmiona piersia sporadycznie dostaje mm. Dziś wyszła jej jakaś dziwna wysypka praktycznie na całym ciele oprócz rąk, buzi i stóp załączam zdjęcia. Myślicie że coś zjadłam co ja uczuliło? Jutro mamy lekarza ale może któraś miała podobny przypadek ze swoim dzieciaczkiem. To sa bardziej takie plamy nie czuc by były wypukłe ani nie widze by jej cos dolegało. Ma apetyt, ładnie spi i wszystko wydaje sie dobrze, kupka tez jest. Płynu do prania nie zmieniałam. Pozdrawiam
 

Załączniki

  • 20220607_181637.jpg
    20220607_181637.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 359
  • 20220607_181727.jpg
    20220607_181727.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 128
reklama
Chyba bez lekarza się nie obędzie.
To może być też coś z wirusówek. Ciężko diagnozować tylko po zdjęciu.
A język ma normalny? Nie ma zaczerwienionego gardła?
 
Potwierdzam! Mój syn był cały jak truskawka jak zjadłam. A córka teraz miała tylko kilka krostek, ale jednak.. Truskawki mocno uczulają..
 
Potwierdzam! Mój syn był cały jak truskawka jak zjadłam. A córka teraz miała tylko kilka krostek, ale jednak.. Truskawki mocno uczulają..
Mnie nawet położna przestrzegała teraz (mała 6 tyg) przed nimi żeby nie jesc za dużo albo stopniowo sprawdzać reakcje bo są właśnie silnie alergizujące. Ale ja na szczęście aż tak bardzo nie lubie wiec jak na razie zjadłam może 3 i to nie na raz 🤣
 
Mnie nawet położna przestrzegała teraz (mała 6 tyg) przed nimi żeby nie jesc za dużo albo stopniowo sprawdzać reakcje bo są właśnie silnie alergizujące. Ale ja na szczęście aż tak bardzo nie lubie wiec jak na razie zjadłam może 3 i to nie na raz 🤣
U nas po takich ilościach luz, ale ja uwielbiam i ciężki mi przestac jeść:p więc nie zaczynam:p
Ala młoda też ma kłopoty brzuszkowe wtedy :(
 
reklama
Też mieliśmy coś takiego. To reakcja alergiczna.
Co do truskawek : aktualnie syn się nimi zajada, jeszcze jakiś czas temu go uczulały, teraz alergia na truskawki przeszla od tak.
 
Do góry