reklama

Wysypka w 9 tygodniu ciąży

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Nasi, 13 Wrzesień 2016.

1. Nasi

Nasi Początkująca w BB

,Część wam wszystkim jestem tutaj nowa mam na inie Barbara jestem z krakowa mam 25 lat . Dziewczyny mam problem jestem w ciazy w 9 tygodniu ciąży i wyszła mi ogromna wysypka na buzi rekach nogach rece zaatakowalo szyja i plecy nie wiem co robic byłam już u lekarza Nawet na szpital pojechałam dzwoniłam do mojej ginekolog . Dał mi maść ze sterydem do smarowania zewnętrznego kurczę to moja 4 ciąża 2 były poronione urodzilam syna 4 . 07. 2014 r . Teraz się boję zebym nie zaszkodzila dzidziusiowi w brzuszku . Podejrzewam ze to od slonca w sobote nic nie bylo a w niedziele wyszła bylam na sloneczku tylko nie całe 2 godziny

Doradzić możecie martwić się na zapas czy nie

Załączniki:

2. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Kochana a na recepcie pisze zeby nie stosować w 1 trymestrze?
    W 1 trzeba uważać na sterydy bo one w jakimś stopniu przenikaja do dzidziusia w małym ale zawsze coś
    A teraz wyksztalcaja się wszystkie narządy i trzeba ostrożnie ja tez męczyłam się z alergia bo balam się na początku zeby dzidzi nie zaszkodziło dostałam najniższe sterydy moj gin pozwolił je stosować bo swoje musiałam odłożyć i po ciąży do nich wrócę narazie zmiany sa mniejsze jakoś do grudnia się przemecze
    Sterydy stosuj nie dłużej niz tydzień potem zrob przerwę no i powinny miec niskie stężenie .
    Moze wapń? Nie możesz też z się męczyć.
    Mi gin mówił ze alergia nie zaszkodzi dzidzi to moj problem
    Po moich mi odrazu schodzilo bo tych niskich dluzej

3. reklama
  4. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

I filtrem na takie upały się smaruj 50.

5. Nasi

Nasi Początkująca w BB

Smarowalam się filtrem dla dzieci +50 jednak nie pomogło mam smarować raz dziennie Nie pisze na ulotce nic to jest maść robiona w aptece z dodatkiem sterydu

Poleć forum