reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyzwanie na zdrowe odżywianie i odchudzanie

85asia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Lipiec 2010
Postów
532
Witam! Moje ogłoszenie kieruję do młodych mam, które wiecznie usprawiedliwiają swoje kilogramy tym, że przecież dopiero urodziły dziecko, dopiero czyli 2 lata temu (ja tak robię), ale nie tylko, bo również do osób które chcą coś zmienić w swoim życiu. Chciałabym wspólnie w grupie nauczyć się zdrowo odżywiać, zmienić nawyki żywieniowe oraz zgubić mądrze zbędne kilogramy. Chciałabym stworzyć coś na zasadzie grupy wsparcia. Mam pomysł. anergię, miejsce, Brakuje mi jeszcze kilku chętnych osób, które chciałyby ze mną podjąć takie wyzwanie.
Nie jestem dietetykiem, choć skończyłam studia na UM. Mam sporą wiedzę z tego zakresu, którą mogę się podzielić. Jednak chciałabym by każdy wnosił coś mądrego do naszych spotkań. Szczegóły są do ustalenia.Możemy wzajemnie się motywować, układać plany odżywiania, wymieniać smacznymi i zdrowymi przepisami.WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS.
P,S. Ogłoszenie w żaden sposób nie jest komercyjne. Spotkania są bezpłatne i nie promują żadnych super-cudownych preparatów na odchudzanie
 
reklama
Są ostatnie wolne miejsca. Zaczynamy w poniedziałek 13 stycznia o godz. 20.00. Jeśli ktoś chce do nas dołączyć zapraszam na prv.
 
Do góry