reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Xyz

reklama

asia.joanna

Fanka BB :)
Implantacja. I co znaczy, że robiłaś test z krwi i niby nic nie wskazuje na ciążę? W sensie beta? Beta jednoznacznie mówi, że jesteś w ciąży albo nie. No i jeśli zbliżenia były w połowie czerwca a później 27.06 miałaś okres to nie możesz być w ciąży

Implantacja. I co znaczy, że robiłaś test z krwi i niby nic nie wskazuje na ciążę? W sensie beta? Beta jednoznacznie mówi, że jesteś w ciąży albo nie. No i jeśli zbliżenia były w połowie czerwca a później 27.06 miałaś okres to nie możesz być w ciąży
Oj źle napisałam. Zbliżenia były w lipcu 😂

frez.ja1987

Tak beta 0.2 jednak czuje się mega dziwnie nigdy tak nie miałam zastanawiam się o co chodzi i czy wykluczyć definitywnie tą opcję.
Nie jesteś w ciąży. Więc objawy, które masz nie są ciążowe.
Wiesz kiedy była owulacja? Jak ja wyznaczyłaś? Monitoring? Testy owulacyjne? Metody termiczne? Oki dniowe masz cykle?

Cykle mam 28 dni zazwyczaj. Jeśli chodzi o owulacje to podejrzewam że była ok 11.06. Generalnie nie starałam się ani nic tylko pominąłem antykoncepcje. Tylko niepokoi mnie biust który urósł oraz zmęczenie. No i to krwawienie ubogie 3dni

reklama

asia.joanna

Cykle mam 28 dni zazwyczaj. Jeśli chodzi o owulacje to podejrzewam że była ok 11.06. Generalnie nie starałam się ani nic tylko pominąłem antykoncepcje. Tylko niepokoi mnie biust który urósł oraz zmęczenie. No i to krwawienie ubogie 3dni
Czyli jesteś w okolicach miesiączki. Beta ewidentnie wskazywałaby na ciążę. Twoje objawy mogą mieć różne podłoże, ale na pewno nie są to oznaki ciąży.

Do góry