reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Z Alergią w Białymstoku

Dołączył(a)
24 Sierpień 2006
Postów
9
Rozwiązania
0
Witam :)
Niedawno przeprowadziliśmy sie wraz z rodzinka: Oko( mąż) Ja(Anetka) i Igunia do Białegostoku. Chętnie skorzystamy z rad, jak poruszać się po lekarzach, przychodniach, alergologach w naszym mieście ;D. Oczywiście chętnie podzielimy sie naszą wiedzą na temat alergi. Igunie jest uczulona np. na marchewkę ,banany- większość "małopestkowców" , białko itp.(nieokreślone- nie ryzykujemy zanadto) :)
Pozdrawiamy
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry