reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z literaturą za pan brat - Co czytamy, co polecamy...

Justyna, Ty tez czytalas?
mam tez te 3czesc, ale jakos po przeczytaniu skrotu na okladce mnie nie zacheca, bo to opowiesc Basi z jej mlodosci, o tym co sie dzialo zanim Malgosia sie zjawila nad rozlewiskiem- tak zrozumialam skad wiec tam o Slawku???????? na mnie podzialal Janusz i wlasnie zaluje,ze w 3cz. juz o nich nie ma...
Mamy Basi wspomnienia sa bardzo ciekawe,a o Slawku bylo w Milosci... no nie i o tej Pauli
 
reklama
ano wlasnie, a ja po kolei i w sumie dlatego tez nie mam zapalu do "Powrotow...", bo to co dla mnie najwazniejsze, to juz sie stalo, a hisotrie Basi pobieznie tez juz znam.
mglaby Kalicinska napisac jeszcze kontynuacje...ale sie rozmarzylam...
 
Słyszałam, że wciągająca, jak również Gra anioła. Tym cyklem (cmentarz zapomnianych książek) zainspirowani zostali bibliotekarze w Bibliotece Uniwersyteckiej w Wawie i za 30 zł można wynieść książek ile da się unieść, ale są to książki z antykwariatów, więc wiadomo w jakim stanie.
 
reklama
Do góry