reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

zabieg na polipy ..a ciąża

Adiii

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam

moi drodzy
na wstępie chciałbym zaznaczyć że jestem w ogromnym szoku , staramy sie z żoną o dziecko juz ok 1 roku , żonie na badaniach u ginekologa wyszły 2 polipy i Pani Ginekolog kazała je natychmiast usunąć ponieważ upierała się że przez te polipy zajscie w ciąże jest niemożliwe.

dziś małżonka zrobiła test - 2 tygodnie przed zabiegiem na usunięcie polipów, no i wyszły dwie kreseczki na teście , okres się spóznia kilka dni, planujemy zrobic badanie z krwi beta hCG
cieszymy się ogromnie i zarazem martwimy ponieważ doszły nas słuchy że ciąża może byc zagrożona przez te polipy , jakie jest wasze zdanie na ten temat?

pozdrawiam serdecznie !!

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Może być różnie. Zależy w którym miejscu są polipy. Czy endometrialne czy na szyjce. Ja prawdopodobnie poroniłam właśnie przez polip, ale w Waszym przypadku może być inaczej.

MaryH

Rozwiązania
23
Może @Aniaanka się tutaj wypowie :) tak jak @jasani pisała, niestety może być różnie, mogą się pojawić krwawienia, a szansa tak na prawdę 50%50. Z tego co wiem to w ciąży nie usuwa się polipów, raczej się je tylko obserwuje. U Jasani nie skończyło się to dobrze, natomiast Ania jest bodajże w 17 tygodniu i wszystko idzie w dobrym kierunku. Ciężko coś przewidziec, trzymam kciuki jednak żeby się udało :)

Zabka86

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja mam polip 10 mm i jestem w 5 tc. Lekarz mowil ze w malym syopniu przyczyniaja sie do poronien. Trzeba obserwowac je

Aniaanka

Rozwiązania
0
A gdzie te polipy sa zlokalizowane? Jak sa w szyjce macicy to nie maja wplywu na ciaze ale nie wolno ich usuwac w trakcie ciazy. Ja mam polipa w szyjce macicy ktory na poczatku ciazy krwawil, potem sporadycznie a obecnie wcale. Jest tez drugi rodzaj polipow ktore sa w macicy a nie w szyjce.

Murawa

Rozwiązania
0
Cześć!
Jestem z innego wątku-mam pytanko-może któraś Kobietka pomoże.
Miałam usuwane jajowody przez laparotomię-ile trzeba odczekać do starań?
Mam sprzeczne informacje-niektórzy lekarze mówią 6 miesięcy, inni,że nie ma co czekać A generalnie szwy w środku (mięśnie,otrzewna)rozpuszczaja się do 8 miesięcy.....będę wdzięczna za odpowiedzi ;)

Aniaanka

Rozwiązania
0
Murawa ale bez obu jajowodow musisz miec niestety in vitro.

Adiii

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A gdzie te polipy sa zlokalizowane? Jak sa w szyjce macicy to nie maja wplywu na ciaze ale nie wolno ich usuwac w trakcie ciazy. Ja mam polipa w szyjce macicy ktory na poczatku ciazy krwawil, potem sporadycznie a obecnie wcale. Jest tez drugi rodzaj polipow ktore sa w macicy a nie w szyjce.
To są polipy endometrialne, jeden 8x5 drugi 5x4mm. Zrobiliśmy bete w 4 dniu po terminie miesiączki i wyszła 3525.40 mlU/ml

reklama
Do góry