reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

No tak zęby u maluszków wychodza tak jak u ich rodziców więc jak u was pozno wychodzily to duze prawdopodobieństwo że malucha tez wyjda pózniej ;-)
 
reklama
U nas na raz praktycznie wyszły dwie jedynki dolne - jednego dnia wyczułam pod palcem prawą, a na drugi już lewa się przebijała - ale był mega maruda przedtem...
 
No tak zęby u maluszków wychodza tak jak u ich rodziców więc jak u was pozno wychodzily to duze prawdopodobieństwo że malucha tez wyjda pózniej ;-)
tylko kwestia po którym z rodziców

bo jak po mmie to 8 msc
a jak po faderze to po 6;-)
i bądź tu mądry:nerd: chyba, że średnia. no to wtedy 7


anik- nie mów mi nic o marudzeniu.. dziś mam dość
 
No u Gabrysia na ząbkowanie po tatusiu już za późno, bo on kiełczył jak miał 4msc ;-) Zostało mu po mnie, albo być oryginalnym i gdzieś pomiędzy (bo przebić mnie to będzie miał ciężko :-p mama ze mną po lekarzach chodziła, bo zwątpiła gdzie te moje zęby - ale jej powiedział lekarz, że dziecka bez zębów jeszcze nie widział i żeby się nie martwiła :-p)
 
annte- gratulacje:-) oby do końca wychodziły bezboleśnie

Yola- to wylicz średnią, u nas 7 miesiąc (niby), ale miesięcznego marudzenia nie zniese:growl:
no tak lekarz twardo stąpający po ziemi
 
Ostatnia edycja:
marisamm ja mysle ze to pomaga w okresleniu mniej wiecej kiedy mozesz sie spodzeiwac najwczesniej zabków ;-) nie wyszly w 6 wiec duza szansa ze w 8 sie już pojawia. Ja nie wiedzialam kiedy mam oczekiwac bo u mnie rodzice nie pamietali kiedy moje zabki wyszly ani rodzice M jak to było u niego :dry:
 
Nieszczescia, jak i zeby, chodza parami. Mamy druga jedynke, 3 dni po pierwszej.

marudy nie zauwazylam - najwyzej dwa dni, ale to byl weekend, dziecie z rytmu wybite - matka z ojcem szlajala sie po imprezach, a dziecko z babciami - wiec fochy wybaczone - nie mi foszył:)
 
czyli jak widać kolejne potwierdzenie, że nie ma reguły bądź od reguły są odstępstwa.
jak kto woli:happy2:

melduję:
my nadal mamy dziąsła:-D to tyle!
bez odbioru! ;)
hehehehe :-D


Ja pod palcem czuje dolną jedynkę, ale jak to tak ma wyglądać a dokładniej chodzi mi o marudzenie, krzyki i ogólny chof mojego dziecia to ja serdecznie dziękuję :baffled:
 
reklama
Gratuluje nowych zębiszczy :tak:a moj to jakis strasznie marudny nie jest narazie przy tym ząbkowaniu . poskrzeczy troche,powpycha paluchy i wszystko co sie da do buzi itp ale narzekac jeszcze nie mogę . chciałabym aby tak wszyskie zeby wychodzily :tak: ale zapewne tylko na chceniu sie skończy:dry:
 
Do góry