reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

ząbki!!!

kaszu27

Październikowa mamusia
Miasto
Jestem urodzoną Rybniczanką, od roku mieszkam w K
Rozwiązania
0
Witam ponownie.
Wsawiłam ten wątek, bo nadchodzi czas kiedy nasze dzieci stają się marudne, wkładają wszystko do buzi aby złagodzić ból dziąsełek przy wychodzeniu ząbka.
Pomyślałam, że możemy dzielić się na łamach tego wątku cennymi wskazówkami i poradami co jest najskuteczniejszą metodą a nie ukrywam, że ja z Laurą jestem akurat na tym etapie i zastosowałam Calgel, ale niestety bez rezultatu! :(
Może któraś z Was ma już podobny problem i może coś doradzić???

reklama

Agak29

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tak jak pisałam w witaj ja polecam viburcol - czopki homeopatyczne - i dentinox żel do samrowania dziąsełek.

Doxa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U Olika jeszcze zębów nie widać ... więc nic nie wiem na ich temat ... ale wątek bardzo dobry, na pewno przyda nam się wszystkim!!!

kaszu27

Październikowa mamusia
Miasto
Jestem urodzoną Rybniczanką, od roku mieszkam w K
Rozwiązania
0
Byliśmy dzisiaj u lekarza z Laurą. Odnośnie ząbków to zalecił mi Calgel i czopki Paracetamol. Jednak stwierdził, że na to niestety nie ma idealnego sposobu, niestety trzeba to przeczekać....
naszej Laurce ulgę przynosi również ssanie czystej pieluszki. :D

Teddy

Październikowa mać
Rozwiązania
0
Doxa pisze:
U Olika jeszcze zębów nie widać ... więc nic nie wiem na ich temat ... ale wątek bardzo dobry, na pewno przyda nam się wszystkim!!!
to moze jeszcze watek o wlosach... ::)

przepraszam... juz sobie stad ide...

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
natala95 Niemowlaki 9
kubusiowa25 Niemowlaki 10
E Przedszkolaki 0
Hania_ Dzieci urodzone w kwietniu 2013 82

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama