reklama

ząbki!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2005' rozpoczęty przez kaszu27, 2 Luty 2006.

1. kaszu27

kaszu27 Październikowa mamusia

Witam ponownie.
    Wsawiłam ten wątek, bo nadchodzi czas kiedy nasze dzieci stają się marudne, wkładają wszystko do buzi aby złagodzić ból dziąsełek przy wychodzeniu ząbka.
    Pomyślałam, że możemy dzielić się na łamach tego wątku cennymi wskazówkami i poradami co jest najskuteczniejszą metodą a nie ukrywam, że ja z Laurą jestem akurat na tym etapie i zastosowałam Calgel, ale niestety bez rezultatu! :(
    Może któraś z Was ma już podobny problem i może coś doradzić???

2. kaszu27

Mam szczerą nadzieję, że ów wątek się przyjmie!

3. reklama
  4. _anna

_anna Fanka BB :)

dobry pomysł kaszu27 .

5. Agak29

Agak29 Fanka BB :)

Tak jak pisałam w witaj ja polecam viburcol - czopki homeopatyczne - i dentinox żel do samrowania dziąsełek.

6. Ida

Ida Mama dwóch dam

Bardzo dobry watek.

7. Doxa

Doxa Fanka BB :)

U Olika jeszcze zębów nie widać ... więc nic nie wiem na ich temat ... ale wątek bardzo dobry, na pewno przyda nam się wszystkim!!!

8. kaszu27

Byliśmy dzisiaj u lekarza z Laurą. Odnośnie ząbków to zalecił mi Calgel i czopki Paracetamol. Jednak stwierdził, że na to niestety nie ma idealnego sposobu, niestety trzeba to przeczekać....
    naszej Laurce ulgę przynosi również ssanie czystej pieluszki. :D

9. Teddy

Teddy Październikowa mać

to moze jeszcze watek o wlosach... ::)

przepraszam... juz sobie stad ide...

10. reklama
  11. patka

patka Fanka BB :)

;D ;D ;D
    I brylantynie ;D ;D ;D

12. kaszu27

Dziewczyny czy pierwsze ząbki, które wychodzą to dolne jedynki???
    Nie jestem pewna, bo na przykład u naszej Laury bardziej białe są dziąsełka po bokach!

Poleć forum