reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabkowanie a odmowa butli

agusia_20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Maj 2011
Postów
30
Miasto
Luton
Witam.
Moja 7 miesieczna corcia zabkuje. Zeszlo.sie to razem ze szczepieniem ktore miala we wtorek.
Maja od wtorku kiedy to zreszta.otworzylam nowa puszke mleka nie zabardzo chce jesc. Niepokoi mnie to.bo.zwykle jadala dosc duzo 700-800 ml dziennie do tego kaszka zupka i sloiczek.
Wczoraj zjadla tylko 490ml mleka sloiczek i 100ml soczku. Do tego zrobila dosyc wodnista kupke ale to raczej od soczku.

Niepokoi mnie to bardzo. Czy mam juz ja zabrac do lekarza czy dac jej pare dni?
 
reklama
Nie ma w tym nic niepokojacego. Wodniste kupki przy zabkowaniu czesto sie zdarzaja, brak apetytu rowniez. Dziecko wie ile mleka potrzebuje i tyle wypija. Wiem ze jako matka sie stresujesz ja rowniez wszystkiez martwilam sie kazdym odbiegajacym od normy dniem az uzmyslowilam sobie ze ja tez czasami mam gorszy dzien czasami zjem wiecej czasami mniej. Piszesz ze mala z reguly je 700-800 wiec to w sumie nie jest jakas duza roznica. Moja miala taki etap ze sciagala wieczorem 360 mleka i dwie godziny pozniej znowu 360 trwalo to z dwa tygodnie i znowu zaczela jesc mniej. Poprostu w tamtym okresie potrzebowala wiecej a teraz 300 na noc jej starcza a po trzech godzinach jeszcze 210.
 
Oj to szczęściara jesteś bo moja mimo że tyle wypija to i tak nie przesypia nocy. ie wiem po co się budzi bo ani jeść nie chce ani pić. Wstaje pokrzyczy i idzie spać dalej:confused2: I tak potrafi z 8 razy nawet w ciągu nocy:confused2:
 
Mojej małej ida teraz 3 dwojki na raz, na szczescie nie jest przez to niejadkiem, ale czasem placze przy jedzeniu, zabki sa juz na wylocie bo widac biale kreseczki.
 
na pewno nie masz sie czym martwic,moja Nadia tez miala wodnista kupke,jak zabki jej szly,a i brak apetytu jest normalny u niektorych dzieci,akurat nadia je jak jadla,no ale kazde dziecie w inny sposob przechodzi
 
reklama
Dobre wiadomości :)
Na szczęście Mai apetyt już się poprawił własnie wszamała 180 mleczka i poszła lulać.
Ząbek już się wyciął idzie teraz następny :)
 
Do góry