reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbkowanie,czy to już? jakie objawy?

reklama
Jowi jest w grupie czterozębnych... dwa z góry i dwa z dołu.. mam pytanie czy Wasze zębolki też tak was gryzą? Jowi co chwilke sie przyssie i mnie ugryzie to w noge to w brzuch tak strasznie mocno że nie mam juz siły...
i jeszcze czy maja też szczerbę międzi górnymi zebami.. bo Jowi ma straszną :)
 
Marcinek też wpija zęby we wszystko co się rusza i nie rusza. ALe i tak najbardziej lubi nasze ręce lub nogi ;) chyba taki urok tego wieku i radość z posiadania zębów
 
Adze górne jedynki idą już 1,5 miesiąca. Ma dziąsła jak banie, gryzie co popadnie i jest wściekła jak osa. Myślę, że to już kwestia paru dni jak się przebiją. Mam nadzieje, że trochę się uspokoi (na chwile, bo zaraz c.d.n....). Na razie mamy tylko 2 dolne jedynki.
Co do szpary między zębami - to ona się zejdzie jak więcej zębów urośnie. Wtedy jeden "popchnie" drugiego. No chyba, że któreś z rodziców ma przerwę między jedynkami, np. jak mój mąż. ;D
 
hej hej dawno mnie tu nie bylo, Elusia 79, Anulka59 my tez dalej bezzebni i nawet nie widze specjalnych sygnalow tak wiec nie jestescie same:) goraco pozdrawiam
A wszystkim zebalkom wielkie gratulacje ::)
 
Po kilku trudnych dniach i nie przespanych nocach MAMY DOLNĄ PRAWĄ JEDYNKĘ.Dołączamy więc do grona uzębionych a dzieciaczkom bezzębnym życzymy szybkiego i bezbolesnego dołączenia do tego grona.
 
reklama
Mamy górna 2 ;D ;D poszło w miarę bezboleśnie. A teraz już widzę górną 1 i 2 oraz dolną 2, to już kwestia dni. MAm nadzieję że pójdą gładko ;)
 
Do góry