reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie, problem z odkładaniem dziecka

Dołączył(a)
22 Styczeń 2012
Postów
3
Witam
Wiem że o ząbkowaniu jest już milion wpisów i porad, ale nie znalazłam odpowiedzi na mój problem. Synek ma 7 miesięcy i przechodzimy druga fale ząbkowania. Obecnie wychodzą mu dwójki. Synek zasypia i budzi się mniej więcej wg harmonogramu tego swojego czyli budzi się w nocy ok. 23:00, 2:00, 4/5:00 i o 7:00 przy zasypianiu o 19:00. Jednak od kiedy idą ząbki po ululaniu nie mogę go odłożyć do jego łóżeczka. Od razu podnosi głowę i śpi tylko na rękach. Nie wiem co się tak nagle stalo i jak nad tym zapanować. Zawsze spał sam w łóżeczku po odłożeniu. Teraz nie tylko w nocy jest problem ale i w dzień śpi krocej. Może ktoś miał podobny przypadek lub wie jak temu zaradzić ?
 
reklama
Rozwiązanie
Witam
Wiem że o ząbkowaniu jest już milion wpisów i porad, ale nie znalazłam odpowiedzi na mój problem. Synek ma 7 miesięcy i przechodzimy druga fale ząbkowania. Obecnie wychodzą mu dwójki. Synek zasypia i budzi się mniej więcej wg harmonogramu tego swojego czyli budzi się w nocy ok. 23:00, 2:00, 4/5:00 i o 7:00 przy zasypianiu o 19:00. Jednak od kiedy idą ząbki po ululaniu nie mogę go odłożyć do jego łóżeczka. Od razu podnosi głowę i śpi tylko na rękach. Nie wiem co się tak nagle stalo i jak nad tym zapanować. Zawsze spał sam w łóżeczku po odłożeniu. Teraz nie tylko w nocy jest problem ale i w dzień śpi krocej. Może ktoś miał podobny przypadek lub wie jak temu zaradzić ?

Przy zabkowaniu bol jest silniejszy w pozycji poziomej...
Witam
Wiem że o ząbkowaniu jest już milion wpisów i porad, ale nie znalazłam odpowiedzi na mój problem. Synek ma 7 miesięcy i przechodzimy druga fale ząbkowania. Obecnie wychodzą mu dwójki. Synek zasypia i budzi się mniej więcej wg harmonogramu tego swojego czyli budzi się w nocy ok. 23:00, 2:00, 4/5:00 i o 7:00 przy zasypianiu o 19:00. Jednak od kiedy idą ząbki po ululaniu nie mogę go odłożyć do jego łóżeczka. Od razu podnosi głowę i śpi tylko na rękach. Nie wiem co się tak nagle stalo i jak nad tym zapanować. Zawsze spał sam w łóżeczku po odłożeniu. Teraz nie tylko w nocy jest problem ale i w dzień śpi krocej. Może ktoś miał podobny przypadek lub wie jak temu zaradzić ?

Przy zabkowaniu bol jest silniejszy w pozycji poziomej. Sprobuj podac paracetamol albo ibuprofen na noc. Niech sie nie meczy. Wypoczniecie oboje.
 
Rozwiązanie
Do góry