reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie.

Roksanka98

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2018
Postów
176
Cześć dziewczyny. Ja w sprawie mojego 13tygodniowego synka. Ostatnio był trochę podziebiony i poszłam do lekarza z nim. Lekarka powiedziała, ze powoli juz beda wychodzić zeby bo są rozpulchnione. Od soboty maly ma wklesla biala plamke na dziasle, ale nie na samym początku tylko wyglada to jakby wychodziły mu 3. Nie chce ciągle latac do lekarza bo juz ostatnio mial kaszel i katar A w przychodni pelno ludzi i oto pytanie czy to może być wykluwajacy sie zab, czy cos innego?
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny. Ja w sprawie mojego 13tygodniowego synka. Ostatnio był trochę podziebiony i poszłam do lekarza z nim. Lekarka powiedziała, ze powoli juz beda wychodzić zeby bo są rozpulchnione. Od soboty maly ma wklesla biala plamke na dziasle, ale nie na samym początku tylko wyglada to jakby wychodziły mu 3. Nie chce ciągle latac do lekarza bo juz ostatnio mial kaszel i katar A w przychodni pelno ludzi i oto pytanie czy to może być wykluwajacy sie zab, czy cos innego?
Z tego co piszesz to wygląda to na perłe zebowa :) Spokojnie ,po jakims czasie zniknie :)
Najpierw wychodzą 1 na dole, później na górze. Na 3 to stanowczo za wcześnie. Może to plesniawka? A zęby mogą równie dobrze wyjść za tydzień, dwa lub za miesiąc lub dwa. Rozpulchnione dziąsła to nie wyznacznik.
 
Najpierw wychodzą 1 na dole, później na górze. Na 3 to stanowczo za wcześnie. Może to plesniawka? A zęby mogą równie dobrze wyjść za tydzień, dwa lub za miesiąc lub dwa. Rozpulchnione dziąsła to nie wyznacznik.
No wlasnie myslalam ze to jest plesniawka, bo miał ale smaruje to A to nie schodzi i jest tylko w tym miejscu nigdzie wiecej buzi nic takiego nie ma.
 
Cześć dziewczyny. Ja w sprawie mojego 13tygodniowego synka. Ostatnio był trochę podziebiony i poszłam do lekarza z nim. Lekarka powiedziała, ze powoli juz beda wychodzić zeby bo są rozpulchnione. Od soboty maly ma wklesla biala plamke na dziasle, ale nie na samym początku tylko wyglada to jakby wychodziły mu 3. Nie chce ciągle latac do lekarza bo juz ostatnio mial kaszel i katar A w przychodni pelno ludzi i oto pytanie czy to może być wykluwajacy sie zab, czy cos innego?
Z tego co piszesz to wygląda to na perłe zebowa :) Spokojnie ,po jakims czasie zniknie :)
 
Rozwiązanie
Do góry