reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

AMORKU-gratulacje dla Dawidka Piateczek,u nas pani doktor na bilansie dojrzala ze ida Olikowi z dołu piateczki,takze czekamy...
 
reklama
I u nas zaczęły wychodzić piąteczki:tak: Na razie przebiła się dolna prawa, ale idą już następne, bo mała marudna, śpi średnio... Oby szybko wyszły;-)
 
KASIU-no to gratulacje dla Basi,oby szybko wyszły i zeby sie nie meczyla...
chyba zacznie sie u wszystkich wysyp piateczek...
 
u nas tragedia lewa dolna piątka tuż tuż, od piątku gorącza i brak apetytu, woczoraj wieczorem około 22 zwymiotował "wydzieliną" chyba nadmiar śliny przez zęby :-( jejku co ząb to ma gorączkę i zaraz coś go dopada, mam nadzieję że tylko na gorączce się skończy
 
No i u nas jest juz lewa dolna piąteczka,wyszla bez wiekszych problemow,moze troszke w nocy marudzi,wierci sie i przebudza ale tak to ok.oby tak wszystkie,wczoraj dojrzalam dal sobie zajrzec a tu widze kawalek zabka:-p
 
witajcie, jestem tu nowa i mam w moim mniemaniu wielki problem. moje dziecko ma 11 mcy i dolne jedynki. od tygodnia nie je stalych pokarmow (obiadku, deseru) nawet kaszy. karmie je tylko piersią, bardzo malo pije. ma zapadniete ciemiaczko. Jednak nie marudzi, jest pogodna, bawi się i dobrze śpi. po prostu zaciska usta i nie chce nic jeść. Przez to pewnie ma bardzo żadkie kupki. Mysle ze to zęby, bo wszystko pcha do buzi, ale nic jej na górze jeszcze nie rośnie. Co mam zrobić, bo boję się ze ją zagłodzę?? Czy samo mleko takiemu dużemu dziecku wystarczy?
 
no to nasze kwietniaki to juz prawie z kompletnym uzebieniem:tak:

u nas jak na razie oznak brak....
 
reklama
Do góry