reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

KAREN-mam nadzieje ze znalazlas juz odpowiedz na swoje obawy,ja za bardzoci nie pomoge,nie wiem czy 11 miesiecznemu dziecku sam cycus wystarcza,moze sprawdz na watku dzieci urodzone w 2008,chyba czerwiec o ile dobrze licze:happy2:i napewno przydalaby sie konsultacja z lekarzem...
 
reklama
Gratuluje wszystkim piateczek....u nas ani widu ani slychu....
Za to Filipowi przebija sie lewa dolna jedynka.....moze w koncu przystopuje troche z marudzeniem bo zeswiruje.....;-)
 
hmm ... mam chyba problemy z liczeniem, bo lekarka na bilansie stwierdzila pelny sklad :oo2:, fakt ze ewka zajrzec sobie nie dala (mi), nie wiem kiedy te piatki wylazly, ale jak tak to sie ciesze ze z glowy ;-)
 
hmm ... mam chyba problemy z liczeniem, bo lekarka na bilansie stwierdzila pelny sklad :oo2:, fakt ze ewka zajrzec sobie nie dala (mi), nie wiem kiedy te piatki wylazly, ale jak tak to sie ciesze ze z glowy ;-)
STJEPA - Kubie na bilansie tez wpisala, ze pelne uzebienie ma...mimo ze piatki nie ma ani jednej....:sorry2:
 
hmm ... mam chyba problemy z liczeniem, bo lekarka na bilansie stwierdzila pelny sklad :oo2:, fakt ze ewka zajrzec sobie nie dala (mi), nie wiem kiedy te piatki wylazly, ale jak tak to sie ciesze ze z glowy ;-)

zawzielam sie, ewke pomeczylam, zeby policzylam i piatek brak ...
 
no u nas noc ciezka byl Olo budzil sie z 5 razy,a przyczyna byla gorna prawa piatka,wydaje mi sie ze ona juz wczesniej wyszla niz dolna prawa bo jest wieksza:happy2:poza budzeniem i marudzeniem nocnym zero oznak zabkowania,zostala tylko lewa gorna 5.:tak:
 
STJEPA - Kubie na bilansie tez wpisala, ze pelne uzebienie ma...mimo ze piatki nie ma ani jednej....:sorry2:

Nie wiem, czy dobrze piszę, ale mi dr chyba mówiła, że pełne uzębienie jest (16 zębów) dla dwuletniego dziecka. Bo niby 5 normalnie wychodza później wg schematu. U nas też włas nie wypisała pełne uzębienie, a Nacia ma 18 zębów, bo na razie wyszły tylko dolne 5tki.
 
reklama
Do góry