reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
My dolanczamy sie do gratulacji:

Amelce stosunkowo wczesnie wyszly dolne jedynki,potem dlugo dlugo nic...a tu nagle cztery na raz!Czyli u nas 6!!!
Szesc zebow ma ale gryzc nie potrafi,wszystko od razu przelyka,nawet wieksze kawaki.oczy wychodza ale nie pogryzie:(
 
Olla Czarek zęby ma tylko dwa a potrafi zjeść pół jabłka. Widać z Amelki niecierpliwa kobietka. ;-)
Ja dziś odkryłam że Czarkowi przebija się górna dwójka, a jedynki jeszcze daleko w tyle - będę mieć małego wampirka :szok:
 
wszystkim dziubaskom gratulujemy zabalkow, u nas dlugo dlugo nic az tu nagle pojawily sie dwa na raz: 2 i 4 kwietnia :-) Takze mamy juz dwa zabalki, niunia przeszla to calkiem znosnie. Raczej nie bolalo ale troche malo jada ostatnio, zwalam to na zebiska.
 
My dolanczamy sie do gratulacji:

Amelce stosunkowo wczesnie wyszly dolne jedynki,potem dlugo dlugo nic...a tu nagle cztery na raz!Czyli u nas 6!!!
Szesc zebow ma ale gryzc nie potrafi,wszystko od razu przelyka,nawet wieksze kawaki.oczy wychodza ale nie pogryzie:(


u nas jest podobnie.. Szymek co prawda ma 5 ząbków, i też nie chce mu sie gryźć, do zupki daje mu coraz wieksze kawałki, ale co sie da to połknie a co nie to albo wypluje a w najgorszej sytuacji trzeba interweniować i naprawdę nie mam pomysłu co zobic by zaczął używać swoich ząbków hmmmmmm:dry:
 
Szopka-to Czarus bedzie powalająco wygladal jako wampirek.Pokazesz nam jakies fotki jak juz wyjda?
Gozdziczek-U nas zupelnie tak samo.Zeby sluza tylko do gryzienia mamy i niczego wiecej.tez nie moge jej nauczyc,nawet grudek jeszcze nie przerobilysmy.a zeby mamy juz 4
 
o kochane to musze Wam powiedzieć, że u nas zęby niekoniecznie sluzą do obsługiwabia dużych kawałeczków. Duże kawałeczki przechodzą beż gryzienia jeśli to, co jest duże smakuje. Zaobserwowałam u mojej księżniczki, że nawet coś bez grudek nie przechodzi jeśli nie smakuje. A coś wielkiego :szok: (duże kawałki naprawdę, warzyw i owoców) jeśli smakuje przechodzi bez problemu :-)
 
U nas aż tak rozwinięte uzębienie jeszcze nie jest, ale wreszcie powolutku coś się ruszyło :-) Po prawie 3 m-cznej przerwie wyszła górna prawa jedynka :-D
 
reklama
A u nas widać dolną jedynkę, którw wybiła sie tydzien temu i zaczyna wybijać się następna jedynka (wczoraj Majce aż krew poszła przy gryzieniu zabawki).
Niestety od 2 tygodni moja mała słabo sypia i przebudza się z płaczem. Strasznie ją te zęby bolą.
 
Do góry