reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabobony , przesądy i wrózenie płci z kształtu brzucha

W internecie sa testy rozne na plec dziecka, ale w 6tyg ciezko Ci bedzie odpowiedziec na niektore pytania, tez probowałam robic, ale jeszcze za wczesnie :-(
http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1

A ja tak sobie mysle ze chyba mi obojetna plec, najwazniejsze zeby było wszystko ok i zeby zdrowe było. A Patryk (chlopak) chce miec najpierw chłopca, a po kilku latach dziewczynke, he he, bo stwierdził ze starszy brat sie bedzie opiekował młodsza siostra :-D:-D Zobaczymy jak to sie wszystko potoczy :tak:
 
reklama
ciekawe jak to u mnie będzie.....do 5 miesiąca mdłości i wymioty....mam ochotę na słodkie ale zachcianki przyszły do mnie dopiero w na początku ósmego miesiąca wcześniej to oczami jadłam....ogórki kiszone też uwielbiam więc słodkie i kiszone u mnie musi byc....a wszyscy mówią,że dobrze wyglądam i rośnie tylko brzuszek....wg usg wychodzi chłopak....i od początku ciąży miałam przeczucie że chłopak zobaczymy już nie długo się przekonam....
 
Witam,
Nazywam się Marta Sowińska, jestem studentką 3 roku Położnictwa i jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej. Tematem moich badań są przesądy dotyczące okresu ciąży, porodu oraz życia i rozwoju noworodka. Będę bardzo wdzięczna, jeżeli zechcecie Panie poświęcić chwilę swojego wolnego czasu na wypełnienie poniższej ankiety. Odpowiedź na te kilka pytań zajmie Pani najwyżej 5 minut, a dla mnie jest bardzo ważną częścią mojej pracy licencjackiej. Ankieta jest anonimowa, a odpowiedzi będą analizowane zbiorczo. Dziękuję za rzetelne odpowiedzi i poświęcony mi czas .:-):-):-)

Przesądy - ankietka.pl
 
Witajcie! Co do mnie, to naprawdę byłam zdziwiona, ponieważ jestem młoda, a przez początek ciąży nie miałam żadnych objawów. Nawet brzuszek zaczął mi rosnąć dopiero na początku 5 miesiąca. Gdyby nie to, że nasza Misia się rusza, w ogóle nie czułabym tego, że jest :p
Co do zachcianek, to oprócz ciągłej ochoty na lody nic sobie nie przypominam... a nie, miałam raz ochotę na barszcz czerwony i pączki :laugh2: także nie ma reguły, czy słodkie, czy kwaśne. Podobno jak ma się w ciąży zgagę, to dzidzia urodzi się z włoskami :rofl2:
Pozdrawiam :*
 
reklama
Do góry