reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

reklama
no powiem Wam że lekarze nie bylo zadowoleni z moich 20 dodatkowych kg i mówili że to za dużo, a jadłam najwięcej owoców, no cóż, taka uroda, teraz staram się nie zaspakając zachcianek, ale już jestem 1,5 kg do przodu ;/
 
zresztą po mnie ciąże widać już od drugiego miesiąca, bo rosnę w biuście, biodrach, ramionach i brzuchu (ale troche mniej)
 
eetam dziewczyny - jeszcze się nadietujecie po narodzinach waszych kruszynek - nikt nie jest tak usprawiedliwiony w sowim obżarstwie jak ciężarna ( a to tylko 9 miesięcy) => to po co sobie odmawiać :D

Ja tyłam równomiernie - wszędzieeee byłam wielka.
 
Ostatnia edycja:
szwarou ja doskonale wiedziałam, że dużo jem. Na szczęście mąż tył razem ze mną ( a przybyło mu jakieś 10 kg) więc nie mógł mi nic powiedzieć :D Tylko, że ja wszystko ( w sumie 24kg) zgubiłam w 5 miesięcy a on potrzebował z 15 miesięcy :)
 
mamolka spoko ja do teraz nie wrocilem do poprzedniej wagi - dobrze ze Beata znowu w ciazy ;) bedzie wymowka... (a tak serio to moze bedzie dobry powod do wziecia sie za siebie)
 
reklama
ja tak mam bez ciazy ;p


mój mąż to samo - ja mam wrażenie, że on się tak przejął tym wszystkim, że sam zaczyna tyć :p

ja przytylam na razie 1 kg ale balony to ja mam ;)

Mnie ciągnie do słonego okropnie, pół łyż. soli do 5 ziemniaczków np, do krakersów i ostrych rzeczy, tyle jem soli, że aż mi nadcisnienie wylazło i nogi spuchły więc teraz staram się ograniczać bo dostałam opieprz od lekarza. I do mięsa mnie ciągnie jak nigdy, ja jestem wegetarianką i jem to znaczy zaczęłam jak się dowiedziałam o ciąży spore ilości ryb ale dzień bez śledzia w sosie pomidorowym jest stracony ;-)
 
Do góry