reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachlysniecia !!!!

sisters

Aktywna w BB
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2005
Postów
92
Moja Zuza 6 dni temu o malo nie udusila sie jablkiem. Jadla ich do tej pory bardzo duzo a tu nagle awaria. Nie wiedzialam co mam robic stukanie po pleckach nie pomagalo, glowa w dol tez nic, bylam tak przerazona....... jak sobie to przypomne to do tej pory ciarki mnie przechodza. Udalo sie, dzieki Bogu nic sie jej nie stalo, tylko teraz boje sie dawac jej jesc, o jablkach nie wspomne.
Jakie Wy macie doswiadczenia z zachlysnieciami.
Nie napisalam, ze wkoncu wsadzilam jej palec w buzie i wydobylam z gardla zalegajace kawalki jablka.
UFF to bylo przezycie, nigdzy sie tak nie balam jak w tamtej chwili.
Mam nadzieje, ze nie bedzie wiecej takich przygod.
 
reklama
Znam to... :(
Miałam pare takich przypadków, ale zawsze jakoś dałam radę. Dzieci były wtedy małe, więc miałam duże możliwości. Przede wszystkim brałam ich na ręcę głową w dół i dosyć mocno pukałam w plecy, w miejsce między łopatkami. Do dzisiaj jestem przewrażliwiona na tym punkcie... ::)
 
Sisters gratuluję opanowania i zachowania trzeźwości umysłu! a wiem, że niełatwo o spokój i racjonalne zachowanie w takiej sytuacji!
 
ooo znam to moj mały tez zachłystuje się czasami nawet slina ostatnio sodka bułeczką wtedy biorę go głowa w duł potrzasam i walę w plecy ... i sam jakoś sie umie do wymiotów zmusić albo to co mu stanie podraznia gardło przewaznie zawsze wtedy zwroci troszeczke jedzenia
 
Do góry