reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachowanie dziecka

Zielony.motylek

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2018
Postów
25
Mam pytanie do Was drogie mamusie, jak to jest z Waszymi dziećmi...
Mianowicie mój brzdąc skończy jutro 4 tygodnie, od jakiegoś czasu zdarza mu się że bardzo niespokojnie śpi, przeciaga się, stęka, jęczy, wydaje dziwne odgłosy, mam wrażenie, że coś mu sie dzieję a za chwilę jest ok...
Byliśmy u pediatry, nie miał żadnych zastrzeżeń, przybieramy na wadze ładnie bo ma już 5 kg choć karmię tylko piersią na żądanie... Może to jakiś refluks? Zatwardzenia nie ma bo robi po 4-5 kupek dziennie...
 
reklama
No właśnie nie wiem :( bo to nie jest typowo że w danej porze dnia, tylko różnie jak śpi czasem do południa czasem w nocy, czasem jak śpi 3 h to nic mu się nie dzieje, a czasem posteka chwilę na początku albo chwile przed wybudzeniem albo cały czas aż w końcu sie wybudza :(
 
Mój mały niestety do pół roku był taki niespokojny, oczywiście przez kołki. Przetestuj jakiś espumisan lub coś innego, już nie pamietam od jakiego wieku będzie można dawać.
 
Takie są dzieci... Trzeba przeczekać... Jeśli masz jakieś wątpliwości -udaj się do lekarza, ale niestety mało dzieci tylko śpi i je bez problemów :). Moje pierwsze dziecko 10 miesięcy krzyczało z bólu brzuszka (nic nie pomagało), a drugie miało przez 3 miesiące kolki i po problemie i też karmiłam tylko naturalnie.
 
Dzięki za pomoc ;) byliśmy u pediatry, mały ma wzdecia :( dostaliśmy Espumisan i mamy podawać przed każdym karmieniem po 5 kropli, jak sie poprawi to po 3 dniach zmniejszyć dawkę...
Żal mi go bo sie tak meczy :( masowanie brzuszka i leżenie na brzuszku troche pomaga... Mam nadzieję, że przejdzie mu to szybko :(
 
Do góry