reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

reklama
Mi zostało włosy zrobić i na nowo polakierować paznokcie u stóp. Hennę dzis robiłam, więc mam spokój z brwiami.
 
a ja na razie nic z sobą nie robię, włosów nie obcinam, bo jak obetnę to bedzie trzeba mieć czas na ich układanie i modelowanie, a przy noworodku to chyba nie możliwe, ale mam od C. obiecane, że jak już dojdę do siebie, będę po połogu to on zostaje cały dzień w domu z małą, a ja biorę samochód i mam sobie zrobić przyjemność: fryzjer, kosmetyczka, masaż...:-)

a mam pytanie: używa któraś z Was kosmetyków firmy Eveline Cosmetics?

do tej pory używałam różnych firm; krem nivea visage, żel pod prysznic palmolive, żel do twarzy lirene, tusz do rzęs - maybelinne itd...

ale ostatnio w gazecie zobaczyłam, że Eveline ma bardzo szeroką gamę produktów, generalnie do ciała, twarzy, makijaż, itd, w ładnych opakowaniach, ale w internecie trudno znaleźć więcej jak 3 opinie na temat produktu tej firmy, wszystkie są pozytywne, ale tak mnie kusi co by sobie coś wypróbowac, ale może ktoś wie jakiej jakości sa te kosmetyki
 
a ja na razie nic z sobą nie robię, włosów nie obcinam, bo jak obetnę to bedzie trzeba mieć czas na ich układanie i modelowanie, a przy noworodku to chyba nie możliwe, ale mam od C. obiecane, że jak już dojdę do siebie, będę po połogu to on zostaje cały dzień w domu z małą, a ja biorę samochód i mam sobie zrobić przyjemność: fryzjer, kosmetyczka, masaż...:-)

a mam pytanie: używa któraś z Was kosmetyków firmy Eveline Cosmetics?

do tej pory używałam różnych firm; krem nivea visage, żel pod prysznic palmolive, żel do twarzy lirene, tusz do rzęs - maybelinne itd...

ale ostatnio w gazecie zobaczyłam, że Eveline ma bardzo szeroką gamę produktów, generalnie do ciała, twarzy, makijaż, itd, w ładnych opakowaniach, ale w internecie trudno znaleźć więcej jak 3 opinie na temat produktu tej firmy, wszystkie są pozytywne, ale tak mnie kusi co by sobie coś wypróbowac, ale może ktoś wie jakiej jakości sa te kosmetyki
Ja używałam kilku, do ciała balsamu i do makijażu błyszczyka i tusz kiedyś miała moja siostra, ja byłam zadowolona. A do tego bardzo przystępne ceny:) o nich jest mało bo to chyba polska firma i dosyć nowa na rynku.
Włosy wczoraj farbowałam, jeszcze tylko depilacja, ale to w ostatniej chwili i można rodzić:)
 
Ja z tej firmy uzywam eyeliner, i czasem błyszczyk jak znajdę ten konkretny kolor. Z tych dwóch rzeczy byłam zadowolona. Raz miałam krem dotleniający w niebieskim opakowaniu też byłam zadowolona.
 
ja tez mialam na pewno jakis krem i był ok, mamie mojej tez krem z tej firmy kupowalam i tez pamietam nie narzekała... ale wszystko zalezy od cery czy jej podpasuje..
 
Pamiętam jak dostałam próbki balsamu (wielkie) i akurat wróciłam do domu przemoczona, bo padał deszcz. Wzięłam prysznic i taka zmarźnięta nasmarowałam się tym balsamem dla próby. Myślałam, że umrę z zimna. Co sie okazało to był balsam na mięcie podajze chłodzący. Wpadłam jak śliwka w kompot. Leżałam opatulona w łóżku i się trzęsłam z zimna.
 
reklama
Ja fryzjera zaliczyłam dzien przed szpitalem, także Fifi się mamy nie wystraszył. A teraz odzyskałam kolorek ale co do ciuchów to nadal ciazowe bo brzuchol mi został okropniasty ale jakos mi to nie przeszkadza...Pomału się straci.
 
Do góry