reklama

Zadowolona Mama=Szczęśliwe Dziecko

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez lenguamater, 10 Styczeń 2009.

 1. lenguamater

  lenguamater

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Już za 2 miesiące rozpocznie w Poznaniu działalność nowa szkoła językowa oferująca profesjonalne kursy hiszpańskiego, angielskiego i francuskiego przeznaczone dla kobiet w ciąży (nawet tych które podczas zajęć będą musiały leżeć) oraz dla matek dzieci najmłodszych (od 3 do 6 miesięcy), które będą mogły uczestniczyć w kursie wraz ze swoimi pociechami, bez stresu i karcących spojrzeń karmić na żądanie, przewijać, lulać, grzechotać podczas trwającej lekcji itp.itd. co tylko zdrowie i wyobraźnia Waszych pociech przynieść może:)
  Ponieważ grupy siłą rzeczy muszą być bardzo małe (5-6 osobowe) ilość miejsc będzie BARDZO ograniczona. Zależy nam bowiem na Państwa komforcie.
  Jeżeli jesteś Mamą dziecka, które w lutym będzie miało od 3 do 6 miesięcy już TERAZ zastanów się nad możliwością udziału w naszym kursie. Nie musisz bowiem w tym najpiękniejszym czasie Twojego życia zapominać o własnych potrzebach. Możesz uczyć się nowego języka lub szlifować nabyte już umiejętności nie rozstając się z dzieckiem.
  Serdecznie zapraszam do śledzenia wątku, bliższe informacje oraz strona WWW już wkrótce.
  Hasta la vista!!!:-)
   
 2. reklama

Poleć forum