reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagadki grudniówek

A ja na tę chwile nadal nie znam odpowiedzi :( Może mnie olśni

Hehe a tak na marginesie to od grudnia (od narodzin WeroNiśki to może z dwa filmy oglądałam w całości).

 
reklama
wanda_23 pisze:
Genialny :) Jeden z moich ulubionych :)

hehe no to jaki jest jeden z ulubionych filmów Wandy?? :) - kolejne pytanie....
no dziewczyny odpowiadajcie......... ja nadal nie wiem :( na necie NIE szukam, bo moim zdaniem nie o to chodzi.

ja bym chciała dostawać pytania np. z dziedziny muzyki:
Z kim prywatnie jest Piotr Rubik??
:) :) hehe
 
a ja wiem, z kim prywatnie jest Piotr Rubik... tylko to pytanie chyba należy wrzucić do działu plotki ;D

 
Wanda wcięło mi 3 podpowiedz, ale nie przejmuj się, ja i tak nie wiem, dla mnei ten konkurs za trudny jest. :-[
 
rany...ale zapodalas Wanda :laugh: mega trudne !
czy ten aktor na jednej z fotek to Kevin Spacey ??? moze to film: Zycie za zycie ???
 
reklama
tak, joeey, masz rację. To "życie za życie" rez. Alan Parker a tytuł oryginału "Life of David Gale". Pan małżonek wrócił z pracy i od razu podał odpowiedz.
 
Do góry