reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagadki grudniówek

Dobra to teraz moja kolej. Jako wielbicielka Carolla mam wszystkie jego ksiazki na polce, wiec wiem ze moja odpowiedz jest prawidlowa. :laugh: :laugh:


xxxxxxxxx to ja wykasowalam to pytanie, bp teraz jest kolej Ziemzi. Jesli kiedys uda mi sie zgadnac Wasze okropnie trudne pytania, to wkleje moje. :D :D

xxxxxxxxx
 
reklama
przyznaje bez bicia, ze nie znam tego wierszyka, a nie chce korzystac z google bo to nieuczciwe :p

ale Pati ja tez uwielbiam ksiazki Carolla, moja przygoda zaczela sie od Krainy Chichow - juz nie pamietam czy dobrze pisze ale to chyba tak...i to sa jedyne ksiazki, do ktorych mozna wracac, mam chetke na przeczytanie wszystkich jeszcze raz ! a z reguly nie czytam po raz drugi :p
 
Joeey ja tez zaczelam od "Krainy Chichow"! :D :D Potem byla "Na pastwe aniolow" - powalila mnie na kolana calkiem, no i potem juz MUSIALAM przeczytac wszystko co ten gosc napisal. :D :D
 
Ziemziu! Faktycznie! Przepraszam! Dobra to mojego pytania nie bylo i teraz Twoja kolej. Zaraz sprawdze, czy mozna edytowac odpowiedzi i wymaze moja. :p :D
 
Pati - no coś ty mogło zostać to twoje pytanie bo już szukałam odpowiedzi :laugh: ale nie znalazłam ;D Dlatego ponawiam pytanie Pati:

Zebra

Podejrzewalem od dawna, ze Zebra
Ma bynajmniej nie Pasy, lecz wystajace Zebra,
Poniewaz nie dojada;
Znajduje to Potwierdzenie w fakcie, ze jest blada.

Tylko nie wiem o co pytała, chyba autora - Pati o co pytałaś??
 
Ziemzia ups! a tego to nie wiedziałam. :-[

joeey pisze:
przyznaje bez bicia, ze nie znam tego wierszyka, a nie chce korzystac z google bo to nieuczciwe :p

Joeey nikt nie mówił, że nie można korzystać z pomocy naukowych... ::) Powiem Ci szczerze, że zrobiło mi się głupio :-[ ... chociaż może nie powinno, bo znalazłam to przez yahoo. ;)
 
reklama
Natalia no moze palnelam...sorki  :-[ po prostu spojrzalam - nie wiedzialam i napisalam, ze sie poddaje ale przeciez trzeba czasami wlozyc wysilku troche zeby wyszperac odp wiec naprawde cofam co napisalam - wszelkie sposoby sa dobre byleby find the answer i zeby zabawa trwala  ;) ;D
 
Do góry