reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajście w ciaze - walka trwa. Kraków

Dołączył(a)
4 Październik 2016
Postów
4
Witam serdecznie. Jestem tu nowa ale z wielką chęcią zostania mamą. W związku z tym zwracam się o pomoc do Was. Od ponad pół roku staram się kolejny raz o maleństwo i nic. Mam juz za sobą 2 poronienia :( może macie jakis naprawde sprawdzonych ginekologow z Krakowa ktorzy zajmą sie mna na poważnie bo kazdy tylko odsyła ze trzeba czekać :(
 
reklama
Ja mam bardzo dobrego lekarza od niepłodności. Dr Tomasz Milewicz. Jest specyficznym lekarzem, ale ma ogromną wiedzę. Dzięki niemu dwa razy zaszłam w ciążę. Mam synka, a drugiej ciąży niestety nie udało mi się donosić. Doktor na badania kieruje do siebie do szpitala na oddział i bezpłatnie robią Ci pakiet wszystkich badań.
 
Robiłaś jakieś badania? Wiesz jaka może być przyczyna poronien?
Bo z tego co czytam, zajść w ciążę możesz tylko ze kończy się poronieniem tak?
 
Cześć ja polecam dr Przybycienia. Przyjmuje w klinice MACIERZYŃSTWO w Krakowie. Dzięki niemu obecnie jestem w 22 tc. Jeśli chcesz więcej informacji zapraszam na priv bo mogę zgubić wątek :)
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
Słyszałam, że ten Przybycień też jest dobry. I dr Mirosław Szlachcic. Też podobno sobie chwalą go kobietki. Myślę, że w tej chwili to jest trzech najlepszych lekarzy w Krakowie razem dr Milewiczem od niepłodności. Wiadomo, tani nie są.
 
Słyszałam, że ten Przybycień też jest dobry. I dr Mirosław Szlachcic. Też podobno sobie chwalą go kobietki. Myślę, że w tej chwili to jest trzech najlepszych lekarzy w Krakowie razem dr Milewiczem od niepłodności. Wiadomo, tani nie są.
Co do taniosci :) najdroższe w tym wszystkim są badania i ewentualne leczenie. Ja chodziłam do dr Przybycienia do Krakowa ale potem przerzucilam się na Tarnów bo tam wizyty są 2 razy tańsze bo to jest prywatny gabinet dr i z reszta on z Tarnowa pochodzi. A w Macoerzynstwie stawki są równe dla każdego z lekarzy. I to nie on ustala cennik.
Mogę go z czystym sumieniem polecić. Na wątku poronien nawykowych bardzo dużo dziewczyna do niego chodzi i większość doczekała się potomstwa :)
 
Witaj Basiek, chodzę do Milewicza w Krakowie. To bardzo specyficzny lekarz i nie można się zrażać po pierwszej wizycie. On dużo pracuje i czasem zasypia. Nie jest drogim lekarzem, a przeszłam wielu ginekologów. Tak jak dziewczyny pisały sama wizyta niewiele kosztuje (100 pln), natomiast badania owszem (3-5 tyś prywatnie w zależności gdzie będziesz je robiła). Milewicz jest dobry pod tym względem, że jest ginekologiem endokrynologiem i zajmuje się kwestią immunologii, więc nie musisz latać do wielu lekarzy. Jak pójdziesz do niego to da tobie i mężowi listę badań do zrobienia. Pogadaj z nim, by wziął cię do siebie na oddział na badanie macicy. Podobno czasem tak robi, a przy okazji poproś o kilka dodatkowych badań, które mógł by zrobić w szpitalu. Myślę, że da się dogadać. Zawsze odrobinę zaoszczędzisz. Możesz też poszukać immunologa, on zleci kilka badań. Musisz wiedzieć, że na NFZ będziesz trochę czekać, ale też da się wtedy zaoszczędzić.
Ostatnio pojawiło się też nazwisko lekarza Bartosz Chrostowski. Nie byłam jeszcze u niego. Mówią, że dobry. Przybycień, sama bym do niego poszła, ale do stycznia w Krakowie wstrzymana rejestracja. Wiele dziewczyn u niego urodziło zdrowe piękne dzieci.
Możesz też poczytać wątek poronienia nawykowe-leczenie immunologiczne. Tam znajdziesz nazwiska lekarzy w całej Polsce zajmujących się leczeniem tej przypadłości, sposobami leczenia, badaniami i grupę wsparcia osób, które się diagnozują, leczą, są w ciąży lub urodziły już dzieci. Powodzenia
 
reklama
To może na początek zrób badania, czy nie macie konfliktu, zbadaj Kardiolipiny igg i igm (lub chociaż te drugie) jak tylko zobaczysz dwie kreski na teście. U mnie tylko tyle i wystarczyło... Okazali się ze mam za gęstą krew i stad poronienie. Całą ciążę brałam.zastrzyki, ale to nie ważne bo się udało :)
 
Do góry