reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

Ja powiem tak chcielismy kupic radiostacje (zasieg do 7km) z funkcja babyphone sa takie cena nizsza niz samego babyphone ale ich czulosc duzo gorsza wlaczal sie kiedy chcial wiec zrezygnowalismy, ogladalismy w sklepie dla dzieci ten tzw. orginalny babyphone wlasnie z baby ono kosztowal ok 240zl ale faktycznie byl bardzo czuly dlatego chce wlasnie taki ( na allegro kosztuje 169zl) ale juto jeszcze chce zobaczyc w Krakowie w jakis sklepach mam nadzieje ze starczy mi czasu bo juz mi zapowiedzieli ze na KTG poleze co najmniej godzinke :))
 
reklama
Krupko - nie sadz zbyt pochopnie ze masz niedobor tylko - u mnie tez mleko nigdy nie tryskalo przy nacisnieciu brodawki - dopiero ostatnio sie dowiedzialam ze moze tak byc! Jak teraz karmie Hanie to nieraz musi sie troche powsciekac zanim zacznie leciec ale potem leci juz ladnie. Nie sadze bym dala rade cos reka udoic - nawet jak mialam nawal!!

Aga
 
A nam się udało i mamy x landera xa !! zamówiliśmy go już w marcu a przez ten przyśpieszony poród obawialiśmy sie że nie zdąży dotrzeć - ale zdążył !!

nowiutki, śliczniutki, niebieściutki z nowej kolekcji :-D tylko fotelik mamy ze starej bo nie zdążył dojść z nowej ale też jest ok :-D super wózeczek :-D nie mogę się doczekać spacerków :-D

co do laktatorów to ja mam właśnie medele - chciałam aventa ale medela była tańsza i polecili mi ja w szpitalu i właściwie jestem zadowolona - mleko tryska jak z procy - no i mąż może mi ściągać więc nie namacham się tak mocno :-D
 
A nam się udało i mamy x landera xa !! zamówiliśmy go już w marcu a przez ten przyśpieszony poród obawialiśmy sie że nie zdąży dotrzeć - ale zdążył !!

nowiutki, śliczniutki, niebieściutki z nowej kolekcji :-D tylko fotelik mamy ze starej bo nie zdążył dojść z nowej ale też jest ok :-D super wózeczek :-D nie mogę się doczekać spacerków :-D

barszczyku strasznie zazdroszcze tego wózeczka bo chciałam zamówic a powiedzieli że najpredzej koniec czerwca wiec zrezygnowaliśmy, a własnie podobał mi sie ten niebieski-chyba turkusik bardziej:-)
 
Oto link : x-lander new adventures

Też taki kupilismy tylko kolorek bezowy lub kawa z mlekiem. Fotelika nie kupowalismy bo facet ze sklepu powiedział ze wystarczy jak sobie tanszy jakis kupimy bo one sie niewiele róznią tylko tyle ze mozna je montować na stelażu x-landera poza tym jest troche drogi. Moze jakis uzywany na allegro znajdziemy??? Cos te wózki teraz trudno dostepne...:no:
 
no fajne te xa. na pewno bardzo dobre do prowadzenia, bo maja te kółka z przodu obrotowe. podobnie w atlanticu jest.
 
reklama
Do góry