reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

Ja w ubranka zaopatruję się najczęściej w ciucholandach lub na allegro ;-) Nowe ciuszki to Piotrek dostaje od cioć, wujków itd... No i sporo po dzieciach znajomych, także od dziewczynek :-D więc to trzymam dla bratanicy lub również sprzedaję :tak:Nowe to raczej buty tylko kupuję, jakieś tam skarpetki, czapeczki i rajtki. a takto to szperam w lumpeksach, i uwierzcie mi czasem są ubranka normalnie z metkami, nowiutkie a za grosze :szok:
Niedawno się wkurzyłam, bo kupiłam na alle kombinezon jesienny, taki cieńszy, rozmiar z metki 80, więc akurat na tą jesień, zależało mi na takim z zakrytymi nóżkami, żeby jak do żłobka go biorę to nie taszczyć ze sobą butów, i znalazłam jeden z Łodzi, ucieszona że bez wysyłki się obejdzie :tak: a on za mały się okazał :dry: w sumie akurat, tak jak stoi to wszysto ok ale w wózku jak siedzi to takie przykurczone nóżki ma :sorry2: wiec pewnie go sprzedam, a kupię już bardziej zimowy bo teraz to juz jesiennego nie ma sensu :sorry2:

A z prezentem na gwiazdkę to komleptną pustkę w głowie mam :szok:
 
reklama
Oj u nas też w głowie pustka jeśli chodzi o prezenty gwiazdkowe. W piątek kupiliśmy mu kolejny traktor co gra i sam jedźi, fajny i podoba mu się
 
Aletko - pomysl super, aczkolwiek u nas to niekoniecznie bo Jas ma juz naprawde duzo DUPLO. Niestety poki co to lubi tylko ludziki (jak to mowi na ludzika -"pan" :-D) i rozlaczanie klockow. No ale mysle ze nadejdzie dzien kiedy klocki zaczna sluzyc rowniez do budowania :-)
 
Może też pomyślę o tych klockach :confused: Piotruś ma narazie takie zwykłe, no ale coraz efektywniej buduje więc może i by mu sie spodobały :-) jeszcze trochę czasu mam na rozterki ale pewnei i tak na szybko cos kupię tydzień przed świętami bo nie będe się mogła wcześniej zdecydować :sorry2:
 
My inwestujemy na gwiazdkę w lego duplo gdyż są to klocki pobudzające wyobraźnię a poza tym są rozwojowe i starczają na długo. No i można przy różnych okazjach dokupowac kolejne zestawy.
;-):tak::-D


Popieram Quinten ma już skompletowaną policję i zoo, na gwiazdke dostanie straz pozarną, tylko przestrzegam bo mozna się wciągnąć:-D, tzn ja bylam uzalezniona od dokupowania ciągle kolejnych części, narazie mi przeszło:rofl2:.

A ja wczoraj chciałam w ikei kupic stolik i krzesełka i taki fajny fotelik, ale fotelika nie było akurat na składzie więc nic nie kupiłam i wybiorę się pewnie dopiero w piatek po całosć.:tak:

No i dostałam dwie paki ubranek ale szczerze nie bardzo było w czym przebierać:sorry2: duzo wyrzuciłam a zostawiłam trochę spodni dresowych i bodziaków;-).
 
U nas duże ZOO, straż pożarna i klocki w wiaderku synuś dostał w spadku po bracie ciotecznym i są w obrocie już od lutego. Najlepsze są ludziki, bo im zjada głowę, najbardziej lubi rozwalać to co ja zbuduję, ale składać klocki też już umie, choć nie zawsze sobie trafi. No ale jak rodzinka będzie się pytać co kupić, to chyba i tak postawię na zestaw Duplo, bo klocków nigdy dość, no i brakuje mu uniwersalnej podstawki do układania klocków.
Zabawki Kiddielandu też są super, u nas na topie cały czas jest betoniarka, naprawdę polecam, z każdego klocka robi się zwierzątko, bardzo edukacyjna zabawka.

Dziewczyny doradzcie, co kupic na prezent dla czteroletniej dziewczynki za 30-40zł?
 
Ewitka ja swojej siostrzenicy gdy miała 4 lata często kupowałam puzzle.

Co do duplo to ja już miesiąc temu na każde pytanie co kupić Kacprowi od mikołaja odpowiadam że lego duplo. Jest tego tyle, że jest w czym wybierać, także cenowo. My mu chcemy kupić ze dwa duże pudła.
 
reklama
Miałam dac linka do bodziaków. My mamy jednokolorowy i Jankowi pasuje. Co do reszty to dośc sztywna bawełna, choc po praniu jakby mniej, a ostatnia pidzamka super. Mięciutkie body z frotki długi rękaw 92 (462973431) - Aukcje internetowe Allegro No i numeracja zawyzona! 86 to w rzeczywistości 80, więc teraz na 86 kupiłabym 92.

Ja już wiem, że kupie świnię lub coś takiego na kółkach i sznurku. Na 100% nie psa. Janek kocha smycz i szelki, więc zwierzatko musi byc, ale psa ma żywego :-p. No i traktorek ze zwierzatkami koniecznie, zakochał się w nim jak bylismy w smyku, a nas nie było stac na niego :-(.
A duplo podeślę rodzince :-D. No i muszę jeszcze wykombinowac prezent od brata :-).
 
Do góry