reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

reklama
Annie ja pracowalam z blizniakami i oni mieli te lozeczka to super sa miekkie dziecko wieksze nie obija sie o szczebelki nie wykreca nog rak pomiedzy szczebelkami:) moj tak robil... I latwe w czyszczeniu jest:) a my jak bedziemy jezdzili miedzy Niemcami a Polska to bedzie praktyczniejsze;)
 
annie. ja mam do przewijania komodę z przewijakiem i to super rzecz.Wszystko pod ręką, bo wystarczy otworzyć szufladę, ale schowane i bajzlu nie widać :) Poza tym mam trzy szuflady i tak na prawde jedna mi wystarcza na kosmetyki, a dwie pozostałe są na ciuszki. Polecam!
 
rojku my właśnie mamy taką komodę i się zastanawiałam czy poprostu nie dokupić na nią przewijaczka

kamilka a można tam też regulować wysokość? bo jakoś straszni nisko mi się wydaje że dziecko leży
 
na całe szczęście zachowaliśmy prawie wszystko po Miśku, łóżeczko jest, ciuszki na początek są (kupowaliśmy głównie unisex). trzeba będzie jedynie za wózkiem się rozejrzeć i odebrać od kuzynki komodę z wanienką i przewijakiem.
co do ciuszków to dziewczyny, które będziecie miały pierwsze swoje dzieciątka, z rozmiarami 56-62 nie szalejcie, dziecko będzie tak szybko rosło, ze wielu rzeczy nawet nie zdążycie mu ubrać.
 
reklama
My mamy komodę - przewijak z IKEA, byliśmy bardzo zadowoleni. Kupuje się komodę i do tego taką nakładkę na nią - przewijak. Wysokość idealna, służyła nam do 9 miesiąca, a teraz nakładka zdjęta i jest super komoda. Polecam, może tania nie jest, ale warto. Poniżej linki, my mamy trochę inną, ale na tą samą koncepcje.
HEMNES Komoda - IKEA
HEMNES Blat stołu do przewijania - IKEA
 
Do góry