reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

U mnie najbliższym zakupem będzie nosidełko Tula, upatrzyłam sobie śliczny wzór gitarki i zacznę używać zamiast wózka jak tylko stopnieje śnieg :)
 
reklama
no nas zakupy nie ominą i to wszystko razy dwa ;)
największy problem z wózkiem bo rzadko kiedy są na stanie a nie chciałabym kupować w ciemno...
 
Witajcie drogie kolezanki!

zapraszam na swoje aukcje w dziale giełda:
https://www.babyboom.pl/forum/sprze...ynki-hustawka-ciuchy-zobacz-koneicznie-65145/

dla kolezanek z bb mam rabat NA WSZYTSKO 5%!!!! wystarczy,ze napiszecie do mnie na maila ze jestescie z bb a rabat zostanie doliczony przy koncowych zakupach!Juz wiele z Was było zadowolonych...na prosbe zainteresowanych moge dac namiary na te z Was,które juz u mnie kupowały...zachecam tez do obejrzenia moich komentarzy na allegro:)

zapraszam serdecznie,mam jeszcze kilka rzeczy do sprzedania!
 
no większość z Was jest już przygotowana i to nieźle, ja szukam łóżeczka i pościeli-jak najbardziej naturalnej, może coś polecicie?ikea raczej odpada
 
przed chwilka oglądałam tą pościel, jest śliczna, myślałam, że jeśli jest antyalergiczna to będzie zwykła pościel, a jest na prawdę słodziutka, chyba się nią zdecyduję,dzięki
 
chwila chwila zgadzam się na bliźnięta a ten potrójny wózek tak samej sobie na pocieszenie ;) że zawsze mógł być większy :)))) mój syncio odkąd skończył dwa latka nie korzysta z wózka :)))

Pościel naprawdę świetna i po czterech latach prania i użytkowania wygląda idealnie :)
 
reklama
Ja pościel taką małą dostałam, ale długo Aniela spała po kocykiem, bo cieplutko w domu. Teraz to już myślę, żeby jej zwykła poduchę sprawić i kołdre, jak będziemy ją przeprowadzać do innego łóżka.
 
Do góry