reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

Dziewczyny jak to jest z tym połączeniem kuponu z karta? Bo w wersji mobilnej nie widzę takiej opcji, a chwilowo nie będę mieć dostępu do komputera
 
reklama
Pola, dzieki. W takim razie zamowie sobie, bo komody przy lozeczku miec nie bede. A podasz linka do tej aukcji, na ktorej zamawialas?
 
GiB dzieki! Ja teraz wlasnie od tego sprzedawcy zamierzam zakupić.

Hubson, jak odpale kompa to prześle Ci link do aukcji na ktorej ja kupowałam.
 
Pola, ja tez mam od tego samego sprzedawcy co GiP i ma zieloną lamówkę właśnie. Zresztą w opisie aukcji podany jest kolor. Trochę drożej,ale jakoś się zagapiłam przy zakupach , a poza tym wolałabym cały kremowy, ale ten też może być.
Kupiłam jeszcze inne rzeczy w dobrej cenie więc z 1 przesyłką nie wyszło źle.:tak:

Kum, a te rampersy to z F&F? Mają jakieś promocje może już? Też by mi się przydały małe rampersy ze 2 bo mam tylko 68 i pewnie ich nie uzyjemy
 
Ostatnia edycja:
reklama
zbierałam dzisiaj materiały do prania i tak sobie myślę, że mogłabym rozejrzeć się za torbą na wózek. może jakiś producent wyśle mi to do NL.

poza tym to chcę wyciągnąć męża do IKEA dzisiaj po drobne tekstylia dla dzidzi. on niestety nie lubi ze mną na zakupy jeździć. hmmm ciekawe dlaczego? :-p
 
Do góry