reklama

Zakupy lipcowek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2014' rozpoczęty przez .jagódka, 3 Styczeń 2014.

1. .jagódka

.jagódka Fanka BB :)

Dziewczyny stwierdziłam, że warto dzielić się opiniami o sklepach, ubraniach, akcesoriach dla dzieci itp. Jak któraś się nadzieje to reszta będzie bezpieczna;-)

Kupiłam sobie kilka rzeczy na aukcji u tego użytkownika: Przedmioty użytkownika radosnamama - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kupiłam m.in. spódnicę - wąską od kolan, bardzo fajną i legginsy i jegginsy. Szybka przesyłka, ceny w miarę przystępne. Jegginsy były średnie, na zdjęcia nie było widać, że się błyszczą, takie trochę się rozczarowałam. Ale reszta porządna, fajne tkaniny. W sumie polecam:tak:

Ostatnia edycja: 3 Styczeń 2014
  2. angelika2014

angelika2014 Fanka BB :)

bardzo dobry pomysł bo tak jak ja np. nie mam zielonego pojęcia czym się kierować choćby przy wyborze wózka, bo to pierwszy raz;p

3. reklama
  4. dzikuska

dzikuska Wrześniowe mamy'06

5. .jagódka

Ja nie robię, bo większość mam.

Sterylizator w ogóle uważam za kompletnie niepotrzebny. Butelek nie gotowałam - tylko przed pierwszym użyciem. Nie chciałam narażać dziecka na sterylne otoczenie, kontakt z bakteriami jest bardo ważny. Także ja mówię stanowcze nie nadgorliwości w czystości i sterylności:tak:

BTW butelki aventu wcale nie są takie dobre;-)

6. kopacz

kopacz Mummy :)

tez tak mysle, chociaz ja to sie nie znam,wystarczy chyba pierwsze wyparzenie i pozniej normalne mycie w goracej wodzie...
    co do zakupow to kupilam sobie taka fajna tunike z M na przodzie jak mama :-)

20140103_182916-1.jpg

7. venus27

venus27 Fanka BB :)

Popieram, że sterylizator jest zbędny. Z kolei uważam, że wyparzanie butelek i smoczków w pierwszych tygodniach zycia maleństwa jest obowiązkiem:tak: Mój Synek miał ostre kolki przez 3 miesiące i to całymi dniami, więc wyparzałam tak jak kazali lekarze.
    Co do butelek to polecam dla dzieci kolkowych dr Browns. Planuje dla drugiej dzidzi kupić butelkę avent w nowym design :-p Tak w ogóle mam karton butelek prawie wszystkich firm, które występują na rynku;-)

8. .jagódka

Ja mówiłam o gotowaniu i sterylizacji, a nie o wyparzaniu, bo to robiłam regularnie.:tak:

9. aNilewe_

aNilewe_ Fanka BB :)

ja już kupiłam dokładnie ten sam sterylizator za całe 14 euro i to było pół ceny z racji wyprzedaży. Nie wiem skąd taka kosmiczna cena na tej auckji, Przecież to ponad 50euro. Dokupiłam tez butelki aventu w starej odsłonie bo były 50% tańsze niż te z nowym designem a, że siostra miała sprawdzone to kupiłam od razu.

Chciałabym po mału kompletować pościel, pewnie z allegro, także jak kogoś polecacie za dobrą jakoś to chętnie podejrzę. Wózek też bym już kupiła, mój typ z tych dostępnych tu to Graco Eve 3w1 ale nie ma kolorów albo brzydki zgniły czerwony albo różowo fioletowy.

Ciuszków już nakupiłam w h&m.

Zaraz będę się rozglądać za mebelkami bo będziemy sprowadzać z Polski, a M. już najchętniej by szykował pokoik bo odkąd się wprowadziliśmy rok temu korzystamy z niego jako z suszarni i tyle stoi pusty i czekał.

CO innego jeszcze potrzeba mamom? Bardzo ważny wątek.

10. reklama
  11. lui85

lui85 Fanka BB :)

ja sterylizatora napewno nie kupuje, moim zdaniem zbedny zakup to samo z podgrzewaczem,ktory mam w firmowaym opakowaniu i ani razu nie go nie uzylam, co do lakatatora to sie wstrzymam do porodu... wczesniej mialam pozyczony i zaczelam go uzywac jak maly skonczyl 2 miesiace (jak chcielismy gdzies z mezem wyskoczyc, sami) uzywalam go krotko, teraz poczekam do porodu i zobacze w praniu :D piersia karmie z reszta do teraz.... :szok: posciel mialam tylko dwa komplety (wieksza ilosc zbedna)
    wozka nie kupuje bo mam, ale napewno kupie chuste. z wozkami to sie dziewczyny wstrzymajcie jeszcze, szkoda "marnowac" gwarancji

Ostatnia edycja: 3 Styczeń 2014
  12. ewusia34

ewusia34 Fanka BB :)

Poleć forum