reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

U

użytkownik 902

Gość
Dziewczyny stwierdziłam, że warto dzielić się opiniami o sklepach, ubraniach, akcesoriach dla dzieci itp. Jak któraś się nadzieje to reszta będzie bezpieczna;-)

Kupiłam sobie kilka rzeczy na aukcji u tego użytkownika: Przedmioty użytkownika radosnamama - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kupiłam m.in. spódnicę - wąską od kolan, bardzo fajną i legginsy i jegginsy. Szybka przesyłka, ceny w miarę przystępne. Jegginsy były średnie, na zdjęcia nie było widać, że się błyszczą, takie trochę się rozczarowałam. Ale reszta porządna, fajne tkaniny. W sumie polecam:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja nie robię, bo większość mam.

Sterylizator w ogóle uważam za kompletnie niepotrzebny. Butelek nie gotowałam - tylko przed pierwszym użyciem. Nie chciałam narażać dziecka na sterylne otoczenie, kontakt z bakteriami jest bardo ważny. Także ja mówię stanowcze nie nadgorliwości w czystości i sterylności:tak:

BTW butelki aventu wcale nie są takie dobre;-)
 
Ja nie robię, bo większość mam.

Sterylizator w ogóle uważam za kompletnie niepotrzebny. Butelek nie gotowałam - tylko przed pierwszym użyciem. Nie chciałam narażać dziecka na sterylne otoczenie, kontakt z bakteriami jest bardo ważny. Także ja mówię stanowcze nie nadgorliwości w czystości i sterylności:tak:

tez tak mysle, chociaz ja to sie nie znam,wystarczy chyba pierwsze wyparzenie i pozniej normalne mycie w goracej wodzie...
co do zakupow to kupilam sobie taka fajna tunike z M na przodzie jak mama :-)

20140103_182916-1.jpg
 

Załączniki

  • 20140103_182916-1.jpg
    20140103_182916-1.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 206
Popieram, że sterylizator jest zbędny. Z kolei uważam, że wyparzanie butelek i smoczków w pierwszych tygodniach zycia maleństwa jest obowiązkiem:tak: Mój Synek miał ostre kolki przez 3 miesiące i to całymi dniami, więc wyparzałam tak jak kazali lekarze.
Co do butelek to polecam dla dzieci kolkowych dr Browns. Planuje dla drugiej dzidzi kupić butelkę avent w nowym design :-p Tak w ogóle mam karton butelek prawie wszystkich firm, które występują na rynku;-)
 
ja już kupiłam dokładnie ten sam sterylizator za całe 14 euro i to było pół ceny z racji wyprzedaży. Nie wiem skąd taka kosmiczna cena na tej auckji, Przecież to ponad 50euro. Dokupiłam tez butelki aventu w starej odsłonie bo były 50% tańsze niż te z nowym designem a, że siostra miała sprawdzone to kupiłam od razu.

Chciałabym po mału kompletować pościel, pewnie z allegro, także jak kogoś polecacie za dobrą jakoś to chętnie podejrzę. Wózek też bym już kupiła, mój typ z tych dostępnych tu to Graco Eve 3w1 ale nie ma kolorów albo brzydki zgniły czerwony albo różowo fioletowy.

Ciuszków już nakupiłam w h&m.

Zaraz będę się rozglądać za mebelkami bo będziemy sprowadzać z Polski, a M. już najchętniej by szykował pokoik bo odkąd się wprowadziliśmy rok temu korzystamy z niego jako z suszarni i tyle stoi pusty i czekał.

CO innego jeszcze potrzeba mamom? Bardzo ważny wątek.
 
ja sterylizatora napewno nie kupuje, moim zdaniem zbedny zakup to samo z podgrzewaczem,ktory mam w firmowaym opakowaniu i ani razu nie go nie uzylam, co do lakatatora to sie wstrzymam do porodu... wczesniej mialam pozyczony i zaczelam go uzywac jak maly skonczyl 2 miesiace (jak chcielismy gdzies z mezem wyskoczyc, sami) uzywalam go krotko, teraz poczekam do porodu i zobacze w praniu :D piersia karmie z reszta do teraz.... :szok: posciel mialam tylko dwa komplety (wieksza ilosc zbedna)
wozka nie kupuje bo mam, ale napewno kupie chuste. z wozkami to sie dziewczyny wstrzymajcie jeszcze, szkoda "marnowac" gwarancji
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry