reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

mój syn nie mial odruchu ssania wcale. przystawialam do piersi i on sobie mlaskal czym pobudzal mi produkcje mleka, kamienie w piersiach po 2 dniach wielkości pięści. laktator nie ruszył tego nawet taki ogromny który mieli w szpitalu... nauczona doświadczeniem nie nastawiiam się na karmienie piersią bo później tak okropnie się przechodzi kiedy dziecko nie chce cycka ze masakra dla mnie... bardzo chcialabym karmić ale juz wiem ze ja swoje a zycie czasem swoje :)
 
reklama
Koleżanka chce sprzedać ubranka po dziewczynce a tu u nas prawie same chłopaki:p ja chyba od przyszłego miesiąca zacne już powoli kupować bo kasowo muszę rołożyć.
 
Kto kompletuje już wyprawkę?:)
Ja czekam aż poznam płeć, mam ubranka na chłopca po synku, i od siostry na dziewczynkę. Przepatrzę i wtedy będę wiedzieć co mi brakuje. Pewnie pare rampków, czapeczek na lato i tyle.
Calą resztę rzeczy typu wózek, wanienka, łóżeczko mam po synu, dokupić muszę jedynie fotelik samochodowy, moskitiere do wózka i do łóżeczka.
 
Ostatnia edycja:
A co myslicie o pieluszkach wielorazowych. Czy ktoras z mam juz probowala obyc sie bez pampersow??
 
Lusia pieluszki wielorazowe są coraz bardziej popularne, ale ja jestem chyba zbyt leniwa. Z drugiej strony przy 2 dzieci przypuszczam, że pokocham pampersy jeszcze bardziej :)
Elifit ja też mam coś po Synku. Czekam na potwierdzenie płci, ale pewnie zacznę niedługo już coś kupować.
Angelika masz rację-trzeba sobie rozłożyć wszystko w czasie, bo potem ciężko tak sypnać od razu na wszystko kasą.
 
Lusia ja przy 1 dziecku ale nie za dlugo bo szybko przeszlam na jednorazowki z biedronki haha Dada chyba sie nazywaly hehe

Teraz przy 4tym zdecydowanie pampersy!:)
 
reklama
Lusiu moja koleżanka forumowa z sierpnia 2009 się tak zachwycała tymi wielorazowymi, jakieś bambusowe wkłady, otulacze sracze. Po miesiącu pieprznęła wszystko w kąt, co się dało sprzedała i wróciła do pampersów:-D Ja nawet nie próbowałam, Młoda nigdy dupeczki nie odparzyła, a tylko w jednorazówkach pomykała..
 
Do góry