reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

malgorzatkar taka pomoc zawsze sie przyda :) mi zawsze rodzice cos dla dzieciaczkow kupili teraz jak jestem daleko od nich i stanelam lepiej troszke na nogi to nie licze na pomoc dosc mi pomogli..za to mojego m rodzice ciesza sie bardzo i kupuja a ja nie bede im tej radosci odbierala :-D
 
reklama
Oj tak pomoc rodziców jest nieoceniona:tak: Moi rodzice zasponsorowali nam wózek, teściowe łóżeczko i coś tam jeszcze. i tak kupę kasy wydaliśmy. Pierwsze dziecko pod względem kosztów jest straszne. Teraz już mam luz, bo praktycznie wszystko mamy:tak:
 
Ewusia ładne te mebelki. Ceny łóżeczek oj różne. Co do pieluszek wielorazowych - hmmm nie używałam, ale zbyt wygodna jestem i szkoda mi czasu na pranie, suszenie itp ;-)
 
Ewusia31 jeden z moich faworytow te twoje mebelki, ale po malu sie zastanawiam czy nie kupic bialego lozeczka i po prostu normalnych bialych mebli do pokoiku zeby potem wszystko sie zmiescilo.
 
Ja tez byłam wielka fanka mebli bellamy fino. Sa przeurocze! W rezultacie zdecydowaliśmy sie jednak na inne łóżeczko i komodę.
 
reklama
Do góry