reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

Widzę, że zakupy i planowanie pełną parą idzie :tak:

U nas podobnie, mamy sporo rzeczy po Młodej, odpadają wanienki, przewijaki, ciuszki od urodzenia do pół roczku ;-) Mamy też łóżeczko turystyczne i zwykłe, w którym póki co jeszcze śpi młoda. Maleństwu kupiliśmy do sypialni kołyskę drewnianą z blokadą bujania, taki mój kaprys, który zawsze chciałam mieć ;-) Póki nie zacznie samodzielnie siadać, będzie w sam raz :tak: Musimy jeszcze dokupić komodę dla Astronauty albo większą szafę dla dzieciaków, wtedy część większych rzeczy Gabrysi przeniesiemy tam i komoda którą już mamy wystarczy dla dwojga. No i fotelik samochodowy, to też musimy dokupić.

Z mniejszych rzeczy, zdecydowanie tym razem odpada sterylizator (niepotrzebny wydatek moim zdaniem, można samemu wyparzać). Na pewno butelki (tym razem Tommie Tippee), no i duperelki codziennego użytku :tak:

Laktator mam jeszcze z poprzedniej ciąży, ręczny z Avent. Świetnie dawał radę, nie mam na co narzekać ;-)
 
reklama
A ja niedawno kupiłam biustonosze i co? Z jednego już musiałam te poduszeczki wyjąć....ale nie narzekam...przed ciąża z Ola staniki kupowalam u chińczykow, bo miałam małe A a u nich są takie mega wypchane. Po ciąży miałam D, jak przestalam karmić zrobiło sie C. Teraz mam biudtonosze E ( w nim poduszki wyjelam ) i F....no i już na pewno nie kupię biustonosza u chińczyków :) za to majtki to tylko stringi bawełniane , w innych nie umiem chodzić :)
 
a ja mam dużą wanienkę i sobie chwalę, do tej pory Ola w niej się kąpie, ma dużo miejsca, z tym, że my od początku wanienkę w wannę wstawialiśmy, bo faktycznie przenosić pełną wody ciężko.... ta ikeowa ma taki plus, że ma te antypoślizgi na podłodze,ale naprawdę jest malutka...
 
Cześć, od jakiegoś czasu śledzę forum i postanowiłam sama do niego dołączyć :)
Od jakiegoś czasu próbowałam namówić swojego M na popatrzenie na ubranka dla malucha, na jakiś malusi zakup ale cały czas marudził, że mamy jeszcze tyle czasu i dopiero jak pokazałam Mu, że lipcówki już faktycznie myślą o zakupach dopiero wczoraj zgodził się na "małe szaleństwo" i kupiliśmy ślicznego pajaca ze snoopy'm. Powiem Wam, że to piękne uczucie pierwszy raz w życiu kupować pierwsze ubranko dla swojego szkrabka :-D
 
Ja też zaczynam myśleć o zakupach, ale chyba rozkręcę się na dobre dopiero jak będę wiedziała jaka płeć, bo niby jest dziewczynka, ale to ciut za wcześnie :)

Gosia i Bartek
jaką tą poduchę kupiłaś?W pierwszej ciąży nie miałam, ale chyba sobie sprawię i będzie mi na pewno wygodniej:) A figi sexiiii ;)))
Wanienkę mam standardową i kąpię w niej jeszcze młodego, więc na pewno nie będę kolejnej kupować.

Sergi ja miałam kołyskę dla Mikusia i to było takie widzi mi się, ale jak najbardziej trafione :) Mikołaj śpi jeszcze w łóżeczku,ale planuję mu wkrótce kupić łóżko, a łóżeczko będzie dla kolejnego Skarba:) A jeszcze mam pytanie co do butelek TT-nie zasysały się smoczki przy piciu?Ja kupiłam Mikusiowi, ale szybko zmieniłam z tego właśnie powodu:/
 
Gosia zajefajne te figi, sexy mamuśko :-) :tak:

Venus nie wiem jak z butelkami TT, dopiero pierwszy raz będziemy używać teraz... Ale z Aventem mieliśmy ten sam problem, więc chyba bardziej chodzi o "styl ssania" przez dziecko, tak mi się wydaje ;-)



Wanienkę mamy też po Gabi i chociaż jest duża, bardzo ją sobie chwalę. Długo służyła, najpierw kąpaliśmy na leżąco, a później po drugiej stronie już można dziecko posadzić i ma blokadę między nóżkami ;-) Wanienka marki Mamas&Papas

wanienka-dziecieca-mamas-papas-z-pozycjami-2041896102.jpg
 
reklama
Do góry