reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy Styczniówek

jak jesteście takie wysokie człowieki, to bierz Tutisa, największa spacerówka, siedzisko szersze niż w innych, a spacerówką pojeździ najdłużej. Moja koleżanka przesadzała synka jak miał 6 m-cy, no i problem bo nie miała spacerówki całkiem na płasko, dzidziuś był był duży i musiała mu wyjąć tą wkładkę dla niemowlaków, bo się nie mieścił w barkach, a jak wyjęła, to znowu za twardo w pupkę i mu się pamper odciskał.
 
reklama
Czesc dziewczyny ;) jestem marcową mamą 2017 i teraz będę lutową 2019. Spodziewam się synka i w związku z tym wyprzedaję ciuszki po córce ;-) może jesteście zainteresowane? Piszcie na priv to wyślè Wam link do olx. Dzis lub jutro wystawię jeszcze te w rozmiarze 0-3;-) mozliwa sprzedaż lub wymiana na ciuszki chłopięce. Przykładowe zdjècia:

olx_image_2018-10-13_11-20-20.jpg
olx_image_2018-10-13_11-59-13.jpg
olx_image_2018-10-13_11-56-59.jpg
20181013_110002.jpg
olx_image_2018-10-13_11-26-48.jpg
 

Załączniki

  • olx_image_2018-10-13_11-20-20.jpg
    olx_image_2018-10-13_11-20-20.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 1 280
  • olx_image_2018-10-13_11-59-13.jpg
    olx_image_2018-10-13_11-59-13.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 1 238
  • olx_image_2018-10-13_11-56-59.jpg
    olx_image_2018-10-13_11-56-59.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 1 231
  • 20181013_110002.jpg
    20181013_110002.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 1 258
  • olx_image_2018-10-13_11-26-48.jpg
    olx_image_2018-10-13_11-26-48.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 1 233
A mnie ciekawi jak się przygotowujecie na styczniowe wejście ze szpitala z maluszkiem, kiedy zimno i może nawet padać śnieg? Na rynku jest wybór kurteczek zimowych, ale nigdzie nie mogę znaleźć do nich spodni na wyjście, takich zimowych, nieprzemakalnych. Niestety w szale zakupów ubrankowych zaopatrzyłam się właśnie w taką małą kurteczkę zamiast w kombinezon i teraz nie wiem za bardzo co do tego wymyśleć. Rożek teoretycznie rozwiązuje sprawę ocieplenia od dołu, ale znowu do fotelika samochodowego w rożku dziecka nie położę, a też mój samochód nie nagrzewa się zbyt szybko i ze 20 min. w zimnie dziecko będzie musiało jechać :(
Jakie wy macie pomysły na tą pierwszą styczniową wyprawę z dzieckiem do domu?
 
też pytanie, ale po pierwsze auto można nagrzać zanim wyjdziecie na zewnątrz, po drugie są specjalne śpiworki do fotelików, nie powinno się pakować dziecka w kurtce, w pasy, bo nie da się ich wtedy dobrze dociągnąć. Są też takie kocyki z otworami na pasy. Poluję na kombinezon z merinoa ale na razie nic nie trafiłam.
 
Ja mam taki śpiworek/ubranko (kaptur i rękawki ale dół workowaty bez nóg). Planuje jakieś ubranko dwie warstwy i fru w śpiworek. Auto też bym wcześniej jednak nagrzała, przejścia szpital-auto i auto-dom będą krótkie, w zależności od pogody dołożę ewentualnie kocyk, no i nakryję pieluszką tetrową ala baldachim by była jakaś drobna bariera dla przenikania zimnego powietrza czy wiatru i tyle.
 
dziewczyny ale akcja!już pewnie macie wózki, ale trafiłam na konkurs na fb i można wygrać wózek aero tutis. Mysmy inny model kupili, ale ten aero też fajny.
 
Ja mam taki śpiworek/ubranko (kaptur i rękawki ale dół workowaty bez nóg). Planuje jakieś ubranko dwie warstwy i fru w śpiworek. Auto też bym wcześniej jednak nagrzała, przejścia szpital-auto i auto-dom będą krótkie, w zależności od pogody dołożę ewentualnie kocyk, no i nakryję pieluszką tetrową ala baldachim by była jakaś drobna bariera dla przenikania zimnego powietrza czy wiatru i tyle.
Ja sie zastanawiam zeby w foteliku wynieść dzidzie do auta.. Dzidzia w czapce, kombiaku i rękawiczkach. Do tego jakis kocyk do przykrycia lub otulenia od wiatru... Auto oczywiscie wygrzane
 
Ja sie zastanawiam zeby w foteliku wynieść dzidzie do auta.. Dzidzia w czapce, kombiaku i rękawiczkach. Do tego jakis kocyk do przykrycia lub otulenia od wiatru... Auto oczywiscie wygrzane
no a jak inaczej?inacej ze szpitala nie wypuszczają, zawsze w łupince się niesie. U nas problem, no bo jak starszaka ogarnąć z ubieraniem i zapinaniem w rwf. Niech ta zima już minie.
 
reklama
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
Do góry