reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy Styczniówek

Na początku dzidzia będzie z nami w sypialni (mamy tylko sypialnie i salon), ale w przyszłym roku zaczniemy rozglądać się za nowym mieszkaniem wiec będzie lepiej :)

To podziwiam, że tak wcześnie zaczęłaś kupować, ja chyba poczekam do USG w 12 tyg i wtedy zacznę maraton zakupowy :)

Fajnie :) w sumie z nami tez.. jakos planuje pierwsze 3 miesiace zeby z nami byla w pokoju a potem juz noce w swoim, w lozeczku.. ale nie wiem czego sie spodzoewac, bo to roznie bywa - ja mam taki ambitny pomysl ze na noc bede sciagac pokarm i juz od 3 miesiaca bedziemy karmic mieszanie zeby on mi tez pomagal.

My dzis zobaczylismy przeceny w sklepie wiec kupilismy jakies pierdoly typu bluze, t shirt i 2 pary bucikow. Wszystko unisex ale bluza w dinozaury [emoji2] ale dolozy sie rozowe spodenkini bedzie super nawet dla dziewvzynki hehe
Ja po prostu kupuje jak sa przeceny i tak powoli konpletuje, bo lubie a tez mega radosc sprawia mi jak cos upoluje na przecenie czy to dla siebie, do domu czy dla dziecka

Ale bedzie szalenstwo zakupowe u Ciebie za kilka tygodni [emoji13]
Czy mialas juz date wyznaczona? Mi ze skanu w 6+5 wyszlo ze 3.01
 
reklama
Fajnie :) w sumie z nami tez.. jakos planuje pierwsze 3 miesiace zeby z nami byla w pokoju a potem juz noce w swoim, w lozeczku.. ale nie wiem czego sie spodzoewac, bo to roznie bywa - ja mam taki ambitny pomysl ze na noc bede sciagac pokarm i juz od 3 miesiaca bedziemy karmic mieszanie zeby on mi tez pomagal.

My dzis zobaczylismy przeceny w sklepie wiec kupilismy jakies pierdoly typu bluze, t shirt i 2 pary bucikow. Wszystko unisex ale bluza w dinozaury [emoji2] ale dolozy sie rozowe spodenkini bedzie super nawet dla dziewvzynki hehe
Ja po prostu kupuje jak sa przeceny i tak powoli konpletuje, bo lubie a tez mega radosc sprawia mi jak cos upoluje na przecenie czy to dla siebie, do domu czy dla dziecka

Ale bedzie szalenstwo zakupowe u Ciebie za kilka tygodni [emoji13]
Czy mialas juz date wyznaczona? Mi ze skanu w 6+5 wyszlo ze 3.01

Na USG wyliczyli mi termin na 19.01 wiec jestem 2 tyg po Tobie [emoji4]
 
Fajnie :) w sumie z nami tez.. jakos planuje pierwsze 3 miesiace zeby z nami byla w pokoju a potem juz noce w swoim, w lozeczku.. ale nie wiem czego sie spodzoewac, bo to roznie bywa - ja mam taki ambitny pomysl ze na noc bede sciagac pokarm i juz od 3 miesiaca bedziemy karmic mieszanie zeby on mi tez pomagal.

My dzis zobaczylismy przeceny w sklepie wiec kupilismy jakies pierdoly typu bluze, t shirt i 2 pary bucikow. Wszystko unisex ale bluza w dinozaury [emoji2] ale dolozy sie rozowe spodenkini bedzie super nawet dla dziewvzynki hehe
Ja po prostu kupuje jak sa przeceny i tak powoli konpletuje, bo lubie a tez mega radosc sprawia mi jak cos upoluje na przecenie czy to dla siebie, do domu czy dla dziecka

Ale bedzie szalenstwo zakupowe u Ciebie za kilka tygodni [emoji13]
Czy mialas juz date wyznaczona? Mi ze skanu w 6+5 wyszlo ze 3.01
Też uwielbiam wyprzedaże i nie mogę się doczekać aż poznam płeć i zacznę szaleństwo :-)



Dziewczyny a czy wy też już wózki oglądacie [emoji51]
 
Też uwielbiam wyprzedaże i nie mogę się doczekać aż poznam płeć i zacznę szaleństwo :-)



Dziewczyny a czy wy też już wózki oglądacie [emoji51]

Jasne!! My juz z partnerem chyba nawet wybralismy wozek :) iCandy Peach 2018 edition, wezmiemy gondole i soacerowke
Juz wybralismy tez siedzonko do samochodu!
Kiddy Evoluna fix czy jakos tak.. takie co dziecko lezy w samochodzie wiec nie ma ryzyka problemow z oddychaniem.
[emoji2][emoji2][emoji2]
 
Strasznie szybko zaczynacie. Ja planuję pracować do końca 6 miesiąca na pewno, a potem jak już pójdę na L4 zajmę się remontami i zakupami. Myślę że w 3 mc to zdążę ;)
 
Ja jeszcze zakupów nie robię ale obserwuje wózki itp. Z mężem zaczynały od tej wypłaty pieniążki odkładać żeby w listopadzie zacząć remont pokoiku dla maleństwa. Mamy nowy dom wiec od zera ściany listwy jest podłoga i drzwi meble itp itd wiec pochłonie to czasu jak i finanse
 
Szybko dziewczyny zaczynacie ale fakt faktem ze ja mam niektore rzeczy po corkach pare nowych i uzywanych tez jeczcze dostane po kolejnych niemowlakach w rodzinire
 
Strasznie szybko zaczynacie. Ja planuję pracować do końca 6 miesiąca na pewno, a potem jak już pójdę na L4 zajmę się remontami i zakupami. Myślę że w 3 mc to zdążę ;)

Ja planuje pojsc na macierzynski dopiero ok 36 tyg, ja jestem w 1szej ciazy za granica ale slyszalam ze w Pilsce lekarze chetnie daja zeolnienie lekarskie pod koniec ciazy - tu gdzie mieszkam niedtety nie za bardzo :/

Tez pierwdze 3 miediace ciazy byly mega ciezkie, mialam miediac co ledwo wiedzislam jak sie nazywa od wymiotow i tez nikt nie chcial mi dac zwolnienia

A zaczynam juz igarniac zeby kupic wszystko co chce, za ile chce i kednoczesnie nie miec tak ze bede 3 miediace zyc tylko przygotowaniami

Ale w sumie powoli idzie... jak widze jakies promocje slodkie to kupuje, wczoraj trafilam na promocje 50-90% w Mothercare wiec kupilam pare rzeczy bo byly jak darmo!
IMG_9133.JPG

Ale jakies wieksze rzeczy typu wozki etc to tez na koniec :)
Teraz chyba robie po prostu mocne rozeznanir zeby wiedziec gdzie co kupic potem
 

Załączniki

  • IMG_9133.JPG
    IMG_9133.JPG
    598,7 KB · Wyświetleń: 1 162
Cześć! Słuchajcie, zwracam się do Was z pewnym dość ważnym dla mnie pytaniem... Mieszkam w Rudzie Śląskiej i poszukuję jakiegoś sprawdzonego sklepu z elektroniką jak kable audio i różnego rodzaju złącza... Czy jesteście może w stanie mi coś doradzić w tym obszarze tematycznym? W Sieci jest tyle różnych ofert, że niezwykle ciężko jest się na coś konkretnego zdecydować... Póki co moją uwagę przykuła na przykład ta oferta Link do: PC-KLIPER Co o niej myślicie? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi i rozważenia? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością przydadzą mi się one :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć! Słuchajcie, zwracam się do Was z pewnym dość ważnym dla mnie pytaniem... Mieszkam w Rudzie Śląskiej i poszukuję jakiegoś sprawdzonego sklepu z elektroniką jak kable audio i różnego rodzaju złącza... Czy jesteście może w stanie mi coś doradzić w tym obszarze tematycznym? W Sieci jest tyle różnych ofert, że niezwykle ciężko jest się na coś konkretnego zdecydować...
To wątek ciążowy, a nie elektroniczny.
 
Do góry