reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy Styczniówek

tygryskowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2010
Postów
1 635
Wiem, że jest bardzo wcześnie, ale możemy już powoli porozmawiać o rzeczach dla naszych szkrabów. Ja już stwierdziłam, że zacznę robić listę rzeczy które potrzebuję bo jest tego dużo. Większość rzeczy powydawałam po swojej dwójce więc praktycznie zaczynamy zakupy na nowo. Ja już oglądam wózki i łóżeczka. Nic nie poradzę, to jest ode mnie silniejsze:-D
 
reklama
Oglądam i ja, nałogowo wręcz :D choć szczerze przyznam, że zaczęłam przegladanie internetow od odzieży ciazowej :D
No i ja swoje zakupy ciążowe zaczęłam jeszcze nie będąc w ciąży :D kupilam tę poduszkę taka do spania, typu C. Stwierdzilam, ze bedzie jak znalazl dla mojego kręgosłupa i faktycznie. Lepiej bylo kupic taka niz ortopedyczna za dwa razy tyle :)
Wiecej pewnie i tak przez kolejne kilka tygodni nie kupię, ale pooglądać warto :)
 
Oglądam i ja, nałogowo wręcz :D choć szczerze przyznam, że zaczęłam przegladanie internetow od odzieży ciazowej :D
No i ja swoje zakupy ciążowe zaczęłam jeszcze nie będąc w ciąży :D kupilam tę poduszkę taka do spania, typu C. Stwierdzilam, ze bedzie jak znalazl dla mojego kręgosłupa i faktycznie. Lepiej bylo kupic taka niz ortopedyczna za dwa razy tyle :)
Wiecej pewnie i tak przez kolejne kilka tygodni nie kupię, ale pooglądać warto :)

inka91, masz link do tej poduszki. Też muszę sobie jakąś kupić. Ja pokupowałam na razie rzeczy o 1,2 rozmiary większe bo brzuch mi wyskoczył a chcę jak najdłużej ciążę ukrywać pod ubraniami. Rozglądam się teraz za spodniami ciążowymi.
 
Ja kupowałam na allegro, ale szczerze mówiąc jak tak teraz patrze, to nie wiem jaka to była aukcja dokładnie. Na pewno dostalam gratis coś jakby kocyk i mini poduszeczke chmurke. Poduche bardzo sobie chwalę, moj sie śmieje, że śpię w pontonie :)
 
Dziewczyny ja jak odkrylam LA MILOU to jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy a juz zakupilam u bich kocyki sliniaki rozek wysciilke do wozka poduszki i chyba wszystko co moglam [emoji85] POLECAM!
 
Dziewczyny ja jak odkrylam LA MILOU to jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy a juz zakupilam u bich kocyki sliniaki rozek wysciilke do wozka poduszki i chyba wszystko co moglam [emoji85] POLECAM!

natali@ piękne faktycznie, ale ceny też mają zabójcze 150-200 zł za sam kocyk :( uważasz, że jakość jest adekwatna do tej ceny?
 
natali@ piękne faktycznie, ale ceny też mają zabójcze 150-200 zł za sam kocyk :( uważasz, że jakość jest adekwatna do tej ceny?

Mysle jakisc jest super... my planujemy 2 dzieci (to befzie 1sze) i tez wiem ze jak bedzie dobra jakosc to prxyda sie dla drugiego np taki rozek czy kocyk.. bo kocyk jest dosc maly wiec typowo dla malucha a na potem mamy wiekszy. Rozek przydaje sie w pierwszych miesiacach tylko [emoji4] wiec bedzie i na kolejny raz.

Za to np wiekszosc body na te pierwsze 3 miesiace chce po prostu biale zeby latwo bylo prac, pakowane po kilka sztuk i one za to nie beda drogie.

Jakies buciki czy kurteczki to porzadne, lezaczki siedzonka tez bo sie przydadza na dlugo i dla 2go dziecka.
Tak rozumuje [emoji4][emoji4][emoji4]
 
natali@ u nas podobnie to pierwsza dzidzia a planujemy dwoje, tylko problem w tym, że mam małe mieszkanie i nie wiem gdzie ja to wszystko będę przechowywać :(
 
natali@ u nas podobnie to pierwsza dzidzia a planujemy dwoje, tylko problem w tym, że mam małe mieszkanie i nie wiem gdzie ja to wszystko będę przechowywać :(

Ale ja kupuje ilosciowo tyle samo... kocyk jest potrzebny wiec wzielam z la milou.

Ale przyznam ze mialam tez czas na wybieranie szukanie etc, koncze dopiero 3 miesiace a pierwsze zakupy zrobilam jak zaczelismy sie starac i tak smiesznie wyszlo ze juz bylam wtedy w ciazy :)

I juz powoli konpletuje rozne rzeczy, jedynie wozek zostawie na pozniej a po 3 miesiecznym skanie zamierzamy kupic lozeczko :)

Nie uwazam ze to zapesza a za to jest czas zeby kupic to co lubie a nie wszystko na raz wiec i finansowo troche lepiej.

Rozumiem ze martwisz sie gdzie bedziesz to trzymac... czy dziecko bedzie mialo seoj pokoik? Na jakies drobiazhi mozesz lrzeznaczyc kilka polek w swojej szafie :)))
 
reklama
Ale ja kupuje ilosciowo tyle samo... kocyk jest potrzebny wiec wzielam z la milou.

Ale przyznam ze mialam tez czas na wybieranie szukanie etc, koncze dopiero 3 miesiace a pierwsze zakupy zrobilam jak zaczelismy sie starac i tak smiesznie wyszlo ze juz bylam wtedy w ciazy :)

I juz powoli konpletuje rozne rzeczy, jedynie wozek zostawie na pozniej a po 3 miesiecznym skanie zamierzamy kupic lozeczko :)

Nie uwazam ze to zapesza a za to jest czas zeby kupic to co lubie a nie wszystko na raz wiec i finansowo troche lepiej.

Rozumiem ze martwisz sie gdzie bedziesz to trzymac... czy dziecko bedzie mialo seoj pokoik? Na jakies drobiazhi mozesz lrzeznaczyc kilka polek w swojej szafie :)))


Na początku dzidzia będzie z nami w sypialni (mamy tylko sypialnie i salon), ale w przyszłym roku zaczniemy rozglądać się za nowym mieszkaniem wiec będzie lepiej :)

To podziwiam, że tak wcześnie zaczęłaś kupować, ja chyba poczekam do USG w 12 tyg i wtedy zacznę maraton zakupowy :)
 
Do góry