reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

reklama
misia_q pisze:
hehe *Anetka* dawno już tutaj nie zaglądała ale jest już z nami od samego początku :)
No nie zagladalam zbyt czesto a to dlatego, ze i moja ciaza byla nie najciekawsza (wiele miesiecy w szpitalu), no i nasz szkrabek urodzil sie niestety z dosc powaznym refluksem zoladka  :(.Takze trzeba mu bylo poswiecac bardzo duzo czasu, uwazac zeby sie nie zadlawil, oj godziny spedzone przy powolnym jedzeniu, noszenie na prosto po jedzeniu, itd.Teraz jest juz duzo lepiej  :), bo maly juz moze sam posiedziec w krzeselku, ale refluks niestety jeszcze nie minal  :( No ale jestesmy dobrej mysli  :)
Ale sie rozpisalam a to przeciez watek zakupowy  ;D

Misia ciuszki sliczne. Ja tez czasem kupuje ubranka dla melego na ebay-u  ;D
Jeszcze raz dziekujemy za mile komplementy  8)
 
Dawno na otwartym forum nie byłam ;D to i ja się pochwalę - kupiliśmy małemu wózek chicco ponex XS bo babcia z nim zostaje wiec 13kg a 5,8 to różnica ;D No i krzesełko fajowe zamówione - foty wrzucę potem bo aparat u siostry ;D
A i jeszcze parę duperelków do zabawy - wszystko z chrzcinowej kaski hehe.

Gratuluję zakupków.
 
A ja akurat krzesełko huśtawki mam z głowy bo Oliwka dostała od mojej koleżanki z Norwegi nowiutkie prawie rzeczy bo Julka jej córka jest starsza o 7 miesięcy:)
 
Wczoraj kupiliśmy Oli nowy fotelik samochodowy ponoć jeden z najbezpiecznijszych Maxi Cosi Tobi!
Zdjęcia nie zrobie bo jest juz zamontowany w autku ale znalazłam taki na allegro wiec pokarze ;)
moej dziecko szczęsliwe że wszystko widzi co jest za szybą teraz ma radochę ;)

 
reklama
Do góry