reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

reklama
Ożesz kurcze blade :-) Karolla ciuszki cudne...teściowa to Olcię rozpieszcza fajno
Kupiłam Miśkowi kombinezon, czapkę i rękawiczki ufff się najeździłam ale jestem zadowolona... :)
 
Sliczne ciuszki!
Moja teściowa tez ostatnio przywiozła Irence sukienkę, ale po pierwsze to lekka sukienka z krótkim rekawkiem i majtkami, w sam raz na jesien :rolleyes:, a po drugie jest tak paskudna ze w zyciu młodej w to nie ubiorę. Na szczęście teściowa mieszka daleko i nie skontroluje czy Ircia chodzi w ciuszku czy nie :)
 
Nie czytałam otwartych wątków przez dwa tygodnie z hakiem. Strasznie się naprodukowało:rolleyes2: .

Karolla, extra babka z teściowej i extra będzie miała wnuczkę w tych ciuszkach.

Kurczaki, super są te puzzle. Muszę gdzieś toto wygrzebać na allegro. (Nie zapomnę, jak jeszcze w czasach niezależności byliśmy z mężem na domowej imprezie i tam w łazience na podłodze były takie puzzle, ino trudniejsze. Chłopaki je pod wpływem używek rozwalili, a potem składali - tez jeszcze pod wpływem. Beczka nieziemska. Tak mi się skojarzyło, przepraszam...:-p)


Mnie też czeka zakup jeśli dostanę jakąs premię przed Bożym Narodzeniem, trza wózek zmienić, bo teraz już jak jestem w sobotę sama w domu z Marysią, to nie wychodzimy na spacer w ogóle, bo nie daję rady znieść bryki nawet na raty. Zwłaszcza, ze się mokro zrobiło i zapalenie stawów znowu daje w kość:-( . Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z Graco???:confused:.
 
Dynia super te puzle, no i najwazniejsze ze Malutkiej sie podobaja :-)
Karolla taka tesciowa to skarb, ciuszki sliczne :tak: Ech szkoda, ze moja tak daleko mieszka, tez super z niej babeczka :laugh2:
Hehe MadziaS to sobie chlopaki pore na skladanie puzli znalezli :-D
 
reklama
Madziu co do Graco to mi babka w sklepie odradzała... mówiła że nie są za dobre...i lepiej dołożyć 100zł lub 200 i nie martwić się że ciągle coś nie tak. Ale sama nie sprawdzałam więc nie wiem...Zależy jaki chcesz kupić wózek. Byliśmy w Mama i Ja i tam nam sprzedawca doradzał jeśli chcielibyśmy lekką spacerówkę z małymi kółkami to wózek Milko albo Chicco- koszt od 500 do 700zł

a fotki dam dziś wieczorkiem... bo się parę rzeczy nazbierało hehe
 
Do góry