reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

wczoraj kupilam mlodemu ocieplane spodenki fajniusie bluze polarkowa disneya kozaki z ccc i dzisiaj kombinezon...a sobie nadal nie kupilam plaszcza ....ale moze za tydzien? chyba mrozy nie przyjda...
 
reklama
czesc dziewczyny, przepraszam ze wam sie tu wcinam, ale mam pytanie do jednej z was.
Magduska, jestem lutowka 2007 i wlasnie jestem tuz przed kupieniem wozka x-laner xt, chyba ty masz taki, prawda? jaka jest twoja opinia o spacerowce? czy nie przeszkadza fakt, ze nie rozklada sie calkiem na plasko? i czy ma jakies duze minusy? z gory dzieki za odpowiedz:-)

pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki:-)
 
lil kate... no mam spacerówkę X-landera. Więc na razie nie mam żadnych zastrzeżeń, prowadzi się świetnie, ma 2 opcje ustawienia przedniego kółka. Albo na stałe albo skrętne. Miałam problem z przestawieniem się na podjazdach ale już teraz to opanowałam i jeżdżę jak stara :-) . Siedzisko jest super, opuszcza się prawie na płasko, do spania super wygodne, rączka ma kilka ustawień, nawet koszyk z zakupami można sobie postawić :-D , kosz pod wózkiem jest dosyć duży. Jestem zadowolona, przynajmniej na razie. Podobno te wózki mają tendencję do wywrotności ale hmmmmmmm wczoraj i przedwczoraj był mega wiatr i jakoś nas nie wywracało;-) . Polecam!!
 
oj przepraszam, jedynym minusem dla mnie jest regulacja oparcia, w poprzednim wózku miałam super bo tylko oparcie podnosiłam bez większych ceregieli, a tu muszę jakiś ściągacz zaciągać, też już się przyzwyczaiłam ale na początku było to uciążliwe
 
LIl KATE kolezanka ma ten wozek najwiekszym minusem dla niej byl fakt ze spacerowki nie mozna bylo przelozyc w ten sposob zeby widac bylo maluszka a to jest naprawde potrezbne kiedy maluch jeszcze nie ma pol roku, tak wiec kupila driuga spacerowke z przekladana raczka....poza tym jest bardzo sztywny i twardy malom amortyzacje ma jesli chodzi o jazde z niemowlakiem plus wielki- sama tego doswiadczylam prowadzac ja byl taki ze super sie skreca...gorzej sie cofa ale pewnie to kwestia przywyczajenia...
 
Magduska, Myfa80, dziekuje za informacje. mysle ze zdecyduje sie na ten wozeczek bo wybor pojazdu dla malucha to i tak jeden wielki kompromis. ciesze sie ze spacerowka wygodna do spania. a jezeli chodzi o obsluge sprzetu to bedzie moj pierwszy w zyciu wiec nie majac porownania jakos przywykne:-D

a znajac zycie jak pojade jutro zamowic to sie okaze ze koloru juz nie ma:baffled: takie to zamieszanie z tymi wozkami :-D

pozdrowienia
 
A Ja wczoraj wybrałam się do centrum i pokupiłam kilka rzeczy

Płaszczyk




Torebka


Bluze


Oliwce komplecik z WÓjcika



i taki dodam ze te spodnie są na kantke:-D


i taki kombinezonik
 
Szczęściara to się obkupiłaś:szok: :tak: . Bardzo ładny płaszczyk. No a Oliwkę to już w ogóle wystroiłaś- spodnie w kancik :-D - mała elegantka. Śliczny komplecik na zimę,

A ja dzisiaj już myślałam, że będę musiała Paulinie kupic nowe buciki (ma takie bamboszki), bo w markecie zdjęła sobie jednego i gdzieś upuściła. Oczywiście my zauważyliśmy dopiero przy wyjściu z CH :wściekła/y: . Więc się wrócilismy, obeszliśmy wszystko dookoła i nic. Ale na szczęście pani sprzątająca poradziła nam aby spytać się w INFORMACJI, no i bingo- ktos znalazł i tam oddał. Więc chwilowo nie będzie zakupów:-)
 
reklama
dytek ja tez nigdy nie widze, jak moj maly cos wyrzuci z wozka, ale na szczescie trafiamy na milych ludzi, ktorzy zawsze za nami leca:-D , by nam oddac wywalona rzecz.:tak:

Szczesciara zakupy jak nie wiem!!!
 
Do góry