reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

reklama
Dziewczyny widze ze wiele z was do lidla podaza dzis...napiszcie jak te bodziaki i dresiki...warto jechac po nie???
Ja co do termometru sie moge wypowiedziec...nigdy wiecej. Kupilam jak mlody sie urodzil i szybko zlowalam. Najlepszy jest pod paszke....rteciowy bylby dla mnie cudem ale nie ma juz. Wiec teraz mam pod paszke ale na bateryjki....i jestem zadowolona....tani i dobry.
 
Ja kupiłam kilka ciuszków w lidlu przy Rafale - nie powiem, chwalę sobie :tak:

Jeśli o termometr chodzi, to zainwestowałam w zwykły, pod paszkę, na bateryjki (choć rtęciowy też w domu znajdę), za to z miękką końcówką - u nas sprawdza się bez zarzutu; na szczęście bardzo rzadko w użyciu...
 
ja uwielbiam lidlowe piżamki, bluzki, spodniczki, podkoszulki i kombinezony na zime ;] - oczywiscie dla dzieci :) rajstopy maja w dobrej cenie ale raz trafiam na dobra jakosc a raz sie szybko rozciągają...
 
Ja ubrania z lidla lubie,najbardziej bluzeczki i jeansy.
Co do termometru to ja mam zblizeniowy do czoła z firmy termoflash model LX-26 i jestem zadowolona.
W naturze są pieluchy pampers premium care za 44zl za 78szt(tyle sztuk mają 1) ja kupiłam paczke. A w realu są zolte pampki za 20zl. Ja niestety mam daleko więc mi się nie opłaca,ale cena kusząca.
 
reklama
Do góry