reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

ja mam wózek wypróbowany Quinny Buzz- quinny > buzz a ze akurat kolezanka takowy posiada po swoim synku- mam juz zaklepany po niej:)
za wyborem tego onkretnego u mnie przemawialo- 3 funkcyjnosc, mozna zamontowac na nim fotelik maxi cosi dlaq malenstwa- uatswic nawet na funkcje bujania, jest gondola, oraz spacedrowka- a conajwazniejsze sklada sie jednym przyciskiem- dla mnie to bardzo wazne przemieszczam sie srodkami komunikacji miejskiej- potrzebuje lekki zgrabny i łatwy w obsludze wozek :) ten mam wyprobowany w praktyce- i bardzo polecam:) mozna do niego dokupowyac cala mase akcesoriow :)

Quinny Buzz multiple.gif
 
reklama
rozumiem :) ja na pewno potrzebuje wózek na pompowanych kołach bo mieszkam na wsi i podobno taki lepszy ze względu na nierówności. Dlatego na pewno na 4 kołach. I na pewno 3w1. Tylko jak widzę te ceny wózków to mi się słabo robi :( nie wiem czy mnie po prostu na taki drogi wózek będzie stać...
 
W takim razie ja wrzucam fote łóżeczka które bardzo mi się podoba:) Zwłaszcza kolor, bo bardzo chciałabym ciemne łóżeczko. Łożeczko z ikei:)
Natomiast wózek chciałabym grafitowy ale kosztuje przeszło 3000zl a gdzie jeszcze foteliki :szok:... Mam nadzieje że jakoś uda nam się uzbierać pieniążki...
sundvik-ozko-dzieciece__0135156_PE291912_S4.JPGtfk-twinner-twist-duo-wozek-spacerowy-2-gondole-dla-blizniat-gratis-huggies.jpg
 
natalie ale u Ciebie nie ma się co dziwić, że taki drogi wózek bo to tak jak byś 2 kupiła. Mnie coś zaczynają dopadać obawy właśnie co do kosztów bo tylko mój mąż pracuje a ja mam bezrobocie... ale trzeba być dobrej myśli
 
nula1988 ja też nie pracuje :( tzn pracuję ale nie jestem nigdzie zarejestrowana a wiesz jak to z korkami bywa albo praca w przedszkolu..raz korki sa raz ich nie ma bo komuś cos wypadnie... w przedszkolu tez nie zawsze jest 10dzieci tylko 5-8 a jak jest 10to cud...
jestem ubezpieczona w PZU wiec troche dostane z ubezpieczenia, a jako ze nie mam ślubu z moim M to może uda mi się troche wycciągnąc z mopsu itd jako dla samotnej matki
 
Nulka- mysle ze dobrym rozwiazaniem jest kupienie wozka uzywanego ale jakiejs dobrej renomowanej marki zeby miec gwarancje ze Wam sie nierozpadnie- ten moj ma równiez pompowane kola :) mimo ze niewygladaja:p no tka czy siak na allegro popatrz- mozna spro zaoszczedzic, a moze lombard albo giełda?? czesto lepiej sie wychodzi na dorym jakosciowo uzywanym niz bylejakim nowym naprawde:)

Natie łóżeczko śliczne- u mnie coprawda ciemne odpada bo ja mam biale meble w mieszkaniu- ale to mi sie bardzo podoba:)

słuchajcie a czy któasd z Was uzywala lub moze chce sobie sprawic takiego banana- poduszke dla ciezarnej a potem do karmienia dla dzidziusia? ponoc swietna sprawa Kojec Motherhood - poduszka dla kobiet w ciąży | Motherhood.pl
 
natalie czyli dobrze mnie rozumiesz... ja też mam dodatkowe ubezpieczenie ale to tylko 500 zł dostane no i plus becikowe jest chyba 1000 zł z gminy. Moja mama mi jeszcze dzisiaj powiedziała, że mus wyciągnąć te ciuszki co ma schowane po moich braciach. Te najładniejsze chowała a nie rozdawała więc na pewno się przydadzą i coś od koleżanki mam dostać po jej małej. Także chociaż to troszkę odpadnie.
die_perle u mnie jest komis i na pewno do niego pojade żeby zobaczyć co i jak. A powiedzcie mi ile trzeba dać za nowy wózek ale jakichś już dobry? 1200? czy to za mało? przez allegro nie chce wózka kupować bo chce go zobaczyć, pojeździć
 
Ostatnia edycja:
die_perle poduszka fajna:) dla mnie nie praktyczna bo ja nie mogę mieć poduszki pod głową jak śpie bo potem budze się z bólem głowy;/
 
nula ja dostane trochę więcej z PZU bo po 1500 za jedno. To jestem u mojego taty ubezpieczona w pracy a jeszcze teraz mój M przechodzi w pracy na PZU więc jak mnie wciągnie do siebie to nie będzie mnie obowiązywać 9miesięcy karencji więc dostałabym i od niego. Z tym też jestem troche na bieżąco bo siostra pracuje w PZU i się właśnie tym zajmuje ;) dowiedziałam się że mozna otworzyć konto w banku spółdzielczym juz w ciązy i kazać się ubezpieczyć (możesz nawet w 3 bankach spółdzielczych założyć konto) tylko wpłacać tam coś musisz(ale nie musisz jakiś ogromnych sum tam wpłacać, ważne żeby konto funkcjonowało), i tam z każdego ubezpieczenia dostanie się kase..
Niestety w naszym kraju trzeba kombinować ile wlezie :/
nula a z tego co widze w nikcu to jesteś tylko dwa latka starsza ode mnie;)
 
reklama
Nula ja kupowałam dwa wózki przez allegro .. xlandera i maclarena.. z tym że maclarena kupiłam używanego w stanie bardzo dobrym :) wygląda jak nówka :)
polecam przejechać sie po sklepach pojeździć wózkami i porównać cenowo z allegro :)
my za 3w 1 daliśmy 1200 ...
 
Do góry