reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ja mam strasznie duzo kocyków po synku, zawsze jak ktos przynosił prezent na powitanie maluszka to był to kocyk :D wiec raczej nic nie bede kupowała nowego, chyba ze akurat mi cos wpadnie w oko

Co do opasek to podobaja mi sie u dziewczynki, ale pamietam, ze jak chodziłam na spacery z kolezanka co miala corke w wieku mojego Matika i zakładała jej do wózka opaske to wiecznie tą opaske to dziecko miało na oczach...według mnie lepiej jak juz bedzie siedzace.
popatrzcie na tą stronkę Link do: Opaski Pin Up dla dzieci i niemowląt :D:D

oliweczkaa tez teraz tak podchodze do zakupów, przed ciaza kupowałam jeden porzadny sweterek z super materiału niz 10 byle jakich. Mam mniej rzeczy, ale dobre gatunkowo i stawiam po prostu na klasyki, np. szary prosty sweterek, klasyczne dzinsy itp a nie tysiac kolorowych sezonowych badziewi z ktorymi nie wiadomo co pozniej zrobic, bo juz nie sa modne
 
reklama
Co do Pepco - nie kupowałam sobie osobiście tam ciuchów (te dla dorosłych zwyczajnie mi się nie podobają, a np. jak kupiłam skarpetki - balerinki to były za krótkie - rozmiar mojej stópki 41 nie pasuje do standardów Pepco [emoji6]), ani żadnych niemowlęcych artykułów.
Sporo pepcowych bluzeczek, legginsow, rajstop, bielizny (podkoszulki, majtki, skarpetki) ma moja Jaga - i też mogę poręczyc za jakość tych produktów.
 
Ostatnia edycja:
Ja uwazam ze bluzeczki pepco nie odchodza jakoscia od sieciowkowych jak zaraz czy hm.
Ja też. Córce większość rzeczy kupowałam w pepco bo mam pod domem i nosi bluzki np po 2 lata bo to chudzina i nosi długo ciuchy. Nic się z nimi nie dzieje.

f2w3rjjgy5cue5bk.png
 
Bo w pepco trzeba wiedziec co kupowac ja mam duzo rzeczy z pepco i sa super a mam tez rzeczy np ze smyka czy reserved i tragedia/ porozciągane, kolory poschodzily itp( mowie tu o rzeczach dzieciecyh)

Co do lumpa ja kupuje tam wiekszosc rzeczy bo sa na prawde dobre gatunkowo i tanie ostatnio kupilam mezowi 2 prawie nowki Polo z Next za 26zl...wiec smieszne pieniadze a material jest super gatunkowo.
 
Pierwsze lody przełamane :p
Niestety, zapomniałam, że rozmiarówki są trochę większe więc Maluch będzie miał zapewne na koniec sierpnia :p



Co do pepco, to ja w takim razie kupować nie potrafię :p
Miałam parę rzeczy dla Mikołaja dawno temu i się porozciągały, a do tego niby bawełna, a taki dziwny zapach przy prasowaniu był... To mnie zraziło i podziękowałam...

Maziajka, w lumpku, to ja już w ogóle nie potrafię się odnaleźć :p
 

Załączniki

  • IMG_20170222_164012.JPG
    IMG_20170222_164012.JPG
    628,8 KB · Wyświetleń: 106
ewunka super! Faktycznie hm śpioszki ma dość długie, bedą na chłodniejsze dni :)

Ja nie za bardzo lubię pepco, coś tam kiedyś kupowałam dla młodego, ale nawet nie pamietam co sie z tym stało. Teraz kupuje głownie w smyku, często poluje na wyprzedaże i wtedy hutrem ;) myśle ze niszczą sie tak jak wszystkie inne ciuszki używane przez małe dzieci, po sezonie połowa idzie do wywalenia bo albo sa podziurawione, albo brudne albo sprane, o przetartych kolanach nie wspomnę :)
 
ewcia śliczne ubranka :)
Co do lumpku ja jak czegoś nie ma na wierzchu czyli na pierwszych wieszakach to dalej mi się szukać nie chce bo nic nie widzę haha ale czasami uda mi się znaleźć na tych pierwszych właśnie coś fajnego :D moja szwagierka chodzi i wychodzi zawsze z 3 siatami rzeczy :D
 
reklama
Do góry