reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Moje małe zakupki ;)
1487694222-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Alex ja dzisiaj nie dosc, że kupiłam takie same hm-owe opaseczki, to widze że zakupilam tez takie same body;)
 
Alex cudo!!! A ta sukieneczka dżinsowa rewelacja :) ja ostatnio widziałam dżinsowy kombinezon taki malusi :D nie mogę sie doczekać kompletowania ciuszków
 
Alex, Lilith, Maziajka - ja kupie poki co 2-3 takie szersze opaski, co by uszka zakryć, i podczas ciepłych dni nie zakładać czapeczki. Może jedna też taką ozdobną kupię [emoji6]
Te opaski na cienkich paskach/gumkach jedynie ładnie wyglądają - moja Siostra namiętnie zakładała je swojej córce - głównie pod zdjęcia [emoji6], a tak te szerokie opaski używała (jej mała urodziła się końcem maja) [emoji6].
Co do tego czy dziecko będzie chciało nosić - to..trzeba pierw czasu przyzwyczajać. Moja J ma sporo tego typu opasek (z kokardkami, kwiatkami, wielkim kwiatem, sztuczny warkocz na gumce) - i nie nosi, bo nie lubi, a ja namiętnie je kupuje bo sa takie piękne... I czekam aż się moja Małpa "nawróci". Ona lubi tylko i wyłącznie tradycyjne opaski.

Dziewczyny, te opaski z hm spokojnie zakryja uszka maluszka, ja dla starszej córeczki jak była maleńka też kupowałam takie z hm (gdzieś je jeszcze mam;)) i też spokojnie zakrywaly uszka w wietrzne dni (oczywiście letnie) także też spełniają tez taka praktyczna funkcje.

Lilith ja opasek nigdy się nie bałam, ale nie ubieralam ich w domu, tylko na spacery, z wtedy dziecko miałam zawsze na oku.
 
Co do Pepco - nie kupowałam sobie osobiście tam ciuchów (te dla dorosłych zwyczajnie mi się nie podobają, a np. jak kupiłam skarpetki - balerinki to były za krótkie - rozmiar mojej stópki 41 nie pasuje do standardów Pepco [emoji6]), ani żadnych niemowlęcych artykułów.
Sporo pepcowych bluzeczek, legginsow, rajstop, bielizny (podkoszulki, majtki, skarpetki) ma moja Jaga - i też mogę poręczyc za jakość tych produktów.

Ja też córeczce kupuję dużo bluzeczek w Pepco i są fajne (dzieci tak szybko rosną, że szybciej wyrośnie niż się zniszczy;)). Ale legginsów nie polecam tam kupować, bo rozpruwaja się po jednym założeniu (przetestowane na kilku parach). Oczywiście te ciuszki nie są takiej jakości jak next, mothercare czy nawet ff lub lupilu z Lidla, ale mają fajne wzory i jaka cena...;)

Powiem Wam, że ja bardzo ubolewam, że mothercare wyszedł z Polski, bo uwielbiałam robić tam zakupy dla mojej córeczki jak była malutka;) i mają świetna jakość.
 
Ostatnia edycja:
Ja ogolnie musze miec dobry lump bo po takich smierdzacych nie lubie chodzic.

Dziewczyny z moich okolic polecam sie przejechac Sklep Funt Oswiecim mozna znalezc na FB ich fanpage ja jezdze jak jest 50% albo 25%.

010igov35ye70zfx.png
 
Maziajka to trzeba umieć :D byłam parę razy w lumpach z kumpela, ona zawsze coś kupiła ja nigdy, nie umiem nic znaleźć, ja generalnie nie lubię robić zakupów, przeglądać wieszaków, więc takie kopanie nie dla mnie :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę, że mamy zupełnie inne sklepy. Tylko h&m wspólny i mot chyba.

Fajnie, że napisalyscie o tych opaskach. Na pewno sprawdzę :)

Alex śliczne body!! Uwielbiam takie

Ale z sukienkami czekam, póki co się wzięłam za funkcjonalność.

Ewcia i dobrze, urocze są! I dodają wiary :*
 
Alex cudne :-)
Wczoraj byłam z przyjaciółką w h&m i dla dziewczynek były takie śliczne ubranka:-)... ahh oby kolejne było panienką, to wtedy będę mogła poszaleć z zakupami :-) chociaż i teraz ciągle coś do domu znoszę ;-)
 
reklama
Ma któraś coś z aden and anais?? Bo przymierzam się do zakupu ale cena mnie trochę powstrzymuje..
 
Do góry